Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie zaraz maj sie zacznie..... Czy ktoś byłby chętny w drugi weekend maja wybrać sie do Karpacza lub Szklarskiej?? Zdałoby się już starać o jakąś metę. Planowałem przeznaczyć na wypad piątek, sobotę i niedzielę, a wyjechać już w czwartek po południu.

Studiującym łatwiej, pracujący musieliby sobie załatwić dzień wolny... No chyba ze większość nie może to sie jakoś dogadamy... Piszcie czy jest ktoś chętny, najlepiej jak byłoby min. 4 osoby, wtedy i pojeździć i chlapnąć można...

Wcześniej o tym gadaliśmy i było zainteresowanie, dlatego pisze, bo u mnie trzeba załatwiać urlop z lekkim wyprzedzeniem.

Co do transportu to jest chyba jakiś szynobus do Jeleniej, trzeba sie tylko bardziej w temat zagłębić.

 

PISAĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jestem za, jeśli chodzi o noclegi to wg mnie można pomyśleć o kimaniu u gospodarzy, to nie ma co świrować z rezerwacjami, tylko jechać w ciemno, jakby co zawsze jakieś mety mam bez problemu, albo wziąć namiociki i olać problemy mieszkaniowe;) Ja chyba bym tak nawet proponował zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jest i Radsson!!! Do wyjazdu nie doszło niestety.

Przestaliśmy pisać na forum bo umawiamy się już tylko telefonicznie. I tak tutaj nikt nie zagląda. To jest jakiś dramat. Miasto 130tys, mnóstwo rowerzystów można spotkać a na największym niby forum rowerowym udzielają się 3 osoby. Ja z Lordem tylko do siebie zadzwonimy i już chwilę później dosiadamy nasze rumaki, gdybyśmy się umawiali na forum to tak by nie było. Jak dołącza Duch to też telefon. Mało nas...

FAjnie, że sie odezwałeś to może w końcu się spikniemy na jakąś jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio z Żoną trochę jeździliśmy. Poznaliśmy Dalkowskie (pociągiem do Rudnej-Gwizdanów) praktycznie w całości. Są tam świetne tereny na których można pośmigać. Dzisiaj byliśmy na trasie NS - Siedlisko - przeprawa łodzią do Bytomia - Pałac w Czernej, Kromolin, Wierzbnica, Małaszowice, NS.

Ogólnie ciągle jeździmy...

Dokonałem lekkiej modernizacji roweru - częściowa wymiana napędu. Teraz czas na "Żonyrower" :D Generalnie każda sobota to jakiś wyjazd.

Miło że Wy też śmigacie. Myślałem że, praca, dom, etc. Wam nie pozwala. Ale jak widać jest OK :P

Jak wrzucę zdjęcia na Panoramio to dam link ;)

 

Trzymacie się i do miłego zobaczenia :)

 

Zdjęcia dodane - zapraszam na http://www.panoramio.com/user/569169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Panów :P

 

Wpadłem na pomysł wspólnego "spedałowania się" - nie mylić z "pedaleniem" :P W poprzednim poście pisałem o trasie jaką przejechaliśmy z moją Antenką, tak więc teraz proponują lekką modernizację tej trasy i pytam czy macie chęć na taki wyjazd. Mapka trasy do ściągnięcia tu link zabroniony/files/145814315/glogow_trasa1.jpg.html. Generalnie jest to trasa w jedną stronę.

Otóż: do Rudnej Gwizdanów jedziemy pociągiem: wyjazd z NS o 10:11 (z ZG o 9:43) czas jazdy z NS 1:12h (z ZG 1:40), dojazd na 11:23. Lub też dojedziecie samochodami do NS - jak wolicie.

Trasa wiedzie od Rudnej poprzez zbiornik poflotacyjny "Żelazny Most" na teren Wzgórz Dalkowskich od Grodowca ("Uroczysko Obiszów"), przez Jakubów, do Dalkowa a dalej na Zimną Brzeźnicę w kierunku Nowej Soli przez Nowe Miasteczko. Cała trasa wyjdzie w granicach 100-110km. Wariant który jechałem z Anecią nie zawierał Zimnej Brzeźnicy i wyszedł na 90km. jednak warto przelecieć przez Zimną - świetne widoki ze szczytu a później dłuuugie zjazdy do Nowego Miasteczka.

Z NS do ZG możecie wrócić PKP - wyjazd o 18:26 lub 20:22 - w zależności o której godzinie wrócimy. Jak się wstrzelimy pomiędzy to skoczymy na browarka :D

 

Czekam na refleksje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wstrzelimy pomiędzy to skoczymy na browarka smile.gif

 

Chyba na jakiegoś solidnego grzańca :P

Ja jak zwykle nie wiem bo moze do Pozka bede musial jechac :/ A poza tym pracuje do 12, wiec nic nie wyszło zimna. Sam pomysł bardzo fajny. Troche dluga ta trasa. Zdazy sie to zmroku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrzucam jedyną fotkę z dzisiejszej wycieczki Nowa Sól>Zielona Góra(wzgórza piastowskie + lans:) na deptaku)

Pogoda dopisała, było ciepło, choć dość wietrznie. Piękna polska złota jesień.

32bce7fc13980e7dm.jpg

 

Z Soli jechaliśmy ja i Pioe. W zielonej górze dołączył do nas Lord Tom.

 

Ops, jeszcze jedna fotka c7ee0d6fe0cc44dfm.jpg

 

Obydwa zdjęcia zostały zrobione tuż przed Marzęcinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???? ???? ???? ????

Kojarzę ładną pogodę.... ale żebym na rower wychodził??

Kurna jakiś zakręt jestem. Myślałem ze na zatoki jeszcze choruję... ;)

 

Musiałem mieć niezłą gorączkę hehehe....

 

Z drugiej strony dzięki Pioe ze pamiętałeś o mnie i napisałeś eske. Przypomniałeś sobie o kolegach po prawie roku, ale dobre i to.... Może jeszcze Sebek sobie przypomni o nas:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie wkrótce okazja się poznać, to więcej takiej wpadki nie będzie :icon_mrgreen: Jak będzie fajna niedziela to pisze się ktoś?

P.S. O ile załatwię sobie śrubkę do bloku w bucie :D Wykręciła się skubana. Póki co jestem uziemniony :/ Najpierw przez kontuzję, teraz przez buta wrrr... Dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam nadzieję, że będzie wkrótce okazja się poznać, to więcej takiej wpadki nie będzie ;) Jak będzie fajna niedziela to pisze się ktoś?

P.S. O ile załatwię sobie śrubkę do bloku w bucie :P Wykręciła się skubana. Póki co jestem uziemniony :/ Najpierw przez kontuzję, teraz przez buta wrrr... Dramat

 

a nie lepiej sobota? Ja w niedzielę nie będę mieć zbyt wiele czasu, bo mam pociąg o 19 do wrocka:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...