Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jutro (w niedziele) byłby ktoś chętny na pedałowanko? :P Dawać znać! :D

A tymczasem ja idę na małe przetarcie.

 

Aha. 24.02 są zawody w Sulechowie. Ja nie startuję bo musze jechać na ostatnią poprawkę do Pozka (mimo, że i tak już uwaliłem semestr :/ ).

 

To... do jutra? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ekhem... Noooo, jaaa chcę... Mam chcicę pojeździć w grupie, bo samemu już mi zbrzydło. To może na sobotę coś ukręcimy?

 

 

EDIT: po poście Lorda

Ta! na Dalki, na Dalki! Jak nie będziecie mięli transportu autem do NS to o 9:43 macie szynobus z ZG. powrotny jest o 16:00 i 18:00 B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie to całą trasę Zielona - Sól pokonałbym na rowerze w doborowym towarzystwie kolegów. Tylko jak znam życie, to zadnemu nie bedzie sie chciało. Z Duchem to kilka razy już tak jechałem i to była świetna wycieczka. Kosa jak sie domyślam odpadnie, bo nie bedzie mu sie chciało, a szkoda.... Sebek milczy dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kurczaki robimy? jedziemy jutro na Dalki?

 

Ok więc postanowione, jedziemy w sobotę o 10 z ZG spod Marche na Jędrzychowie wyjeżdża skład LordTom i ja, w NS mamy nadzieję, że dołączy do nas Radsson, wszystkich chętnych zapraszamy. Tylko deszcz może pokrzyżować plany szalonych bikerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździli i wrócili :mellow: Szczęście że zdrowi i w jednym kawałku, bo co niektórzy mieli małe "przyziemienia" :P Dziękuje panowie za wspólne rowerowanie, świetną atmosferę i kolejne kilometry po Dalkowskich. Oby częściej :D

 

Kosa - czekam z niecierpliwością na zdjęcia. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo tupnąć żeby wszystkich do kupy zebrać ale opłaciło się ;) Świetnie jak zwykle, ale chyba Dalki dla mnie to za szybko chyba były. Padałem ze zmęczenia, tym bardziej ze prosto z pracy pojechałem. A i wyłapałem kleszcza na czachę. W domu wyczaiłem czorta

 

http://kosa156.fotosik.pl/albumy/392991.html fotki foteczki :confused:

 

Czekam z niecierpliwością na następny wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szykują się kolejne ciekawe zawody w okolicy.

 

http://rzg.pl/info.php?id=11882

 

A z Lordem planujemy spróbować sie w podjeździe na Śnieżkę 3.08.2008. Nie sądzę, żebym ja dał radę, ale biorę aparacik i sobie popstrykam fotki :P Poza tym to jest jedyna możliwość w roku na podjazd rowerem. Trasa biegnie od Karpacza, zahaczając o Czechy. Mam nadzieję, że ktoś by się jeszcze dołączył.

 

Jest jeszcze pomysł, żeby weekend po długim majowym uderzyć do Szklarskiej na weekendzik pojeździć po górkach i sobie chlapnąć w dobrym towarzystwie :D

 

P.S. Sebek i Piotrek, co z wami? Dajcie jakieś info o sobie i zapraszam na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

ja wybieram sie na to pieklo przytoku, wyscig odbywa sie w niedziele, a trasa przebiega kilka kilometrow za starym kisielinem:) jest to wyscig, w ktorym rozdawac karty beda kolarki, ale jego spora czesc bedzie odbywac sie na kocich lbach, wiec na goralu nie bedzie tak tragicznie. Blizsze informacje sa tutaj, regulamin i profil trasy:

 

http://cyklomaniak.zgora.pl/wyscigi.html

 

Osobiscie nie bede sie tam wielce scigal, zamierzam walnac te 70 kilosow w 3h30m. Jest to regulaminowy limit czasowy, szybciej i tak nie dam rady (sporo podjazdu, no i zaden ze mnie wymiatacz), a wolniej to lipa by to byla ;) A co do Karpacza to calkiem ciekawe na Sniezke sie wdrapac, sie zobaczy jak sezon sie rozwinie...

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...