Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponował 10 godz..... 11.00 jest dla tych co chleją alkohol i żrą kiełbasy dziś wieczorem...... :bye2:

 

Dobra niech będzie 11..... Lenie!!!!

 

 

masz cos do mnie? :P

 

O 11 na Mc i tam zdecysujemyu gdzie uderzymy, Lord wpadniesz po mnie? gdzies o 10:45?

 

Mam z gazety lubuskiej wszystko o łagowie to mozemy pozwiedzac jak z przewodnikem :P

 

Do jutra chopy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wy######ałem w drodze powrotnej do domu po ostatniej wycieczce.....

Mówisz o ostatniej niedzieli !??

 

Ja wyścig tez sobie podaruje, bo tam sie beda... scigac :) Za to planuje sie pojawic 5 sierpnia w Ochli, w koncu po to zeby trase przejechac. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Korfu - zajefajnie gorzysta wyspa. Niestety 2 tygodnie bez rowery tylko z ouzo, piwem, winem, wodka, metaxa i innymi rowerowymi specjalami treningiem nie jest :D:D:D No chyba ze innym :)

 

Kosa nie martw sie gdyz bede w sierpniu z powrotem to zrobie wam zdjecie.

 

Pozdrowienia z GORACEJ Grecji!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zaczynam miec dosyc rowerow codzienne wyscigi na 50-70km rowerem wazacym ok 80kg z 2 czasem 3 osobami to poprostu masakra zaczyna wszystko doskwierac od miesni, kolan, az po tylek odpazony prawie do krwi. Mimo to musz przyznac ze jest fajnie, codzienny trening po 12-18godzin to cos co ygryski lubia najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Chłopaki czy wy jeszcze jeździcie/żyjecie ?????

 

Widzę tylko nowy wizerunek kosy - fuzzy miś.

 

Proszę o odzew

 

Pozdrawiam

 

Daje odzew.

Ja jezdze w miare regularnie. Dzisiaj na meczu wylapalem kontuzje kolana i ledwo zginam ale.. rozreuszam dziada i mam nadzieje ze na dwukolowca wsiade szybko. A tak to kilka razyw tygodniu po 15 km min robie zeby sie nie rozleniwic :(

Ja na rower zawsze zwarty i gotowy. Jak ktos chce posmigac to dawac info

 

A misiu w porzadku jest <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, ja niestety nie startowałem. W niedzielę pierwszy raz wsiadłem na górala i czułem się jakbym jeździł traktorem, dlatego bałem się jechać od razu na wyścig. Cóż muszę przyznać, że szosówka mi się spodobała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...