Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

ja pewnie pojezdze, bo codziennie smigam. jak cos to dam znac. sebek sie nie odzywa wszystko ok?

 

duch sesja sesją ale nie uczysz sie all the time. tez mam sesje. dalbys pewnie rade wyskoczyc na rower. jakbys chcial w tygodniu to chetnie pojedze. lord pewnie tez :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bylismy prawie wszyscy. Pioe nie bylo a szkoda bo moze by powalczyl z Widerem ;)

 

Niestety ukonczylem tylko ja. Trasa niby spokojna ale jechalo mi sie strasznie ciezko. Zaskakujace bylo to ze nie dawali wody na koniec okrazenia. Pićku z bidonu skonczylo sie szybko i mnie zasuszyło.

 

Ogólnie zawody nie mozna zaliczyc do udanych. Moje miejsce bardzo odlegle to jedno i Wy chlopaki nie dojechaliscie do mety.

 

P.S. Duch, szybkiego powrotu do zdrowia!

 

P.S.2 ;) Czekam na zdjecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak większej ilości zdjęć możecie sobie osłodzić relacją wideo, jest trochę jeżdżenia i ciekawych tekstów zawodników :) :

 

http://youtube.com/watch?v=Q7eyem_mhMQ

http://youtube.com/watch?v=eoluqHh5rI8

 

Miłego oglądania, wiem ze jest kilka niedociagniec, ale na pewno wybaczycie (skladalem to kilka ladnych godzin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak Tak!!! Jestem jestem. :) Wreszcie moj wystep zostal udokumentowany. Pierwszy raz tez mnie ktos nagral jak jezdze rowerkiem! Az mi łza poleciala :D Baaardzo dobra robota Aspirant :D

 

Za to Ty i Lord jesteście na zdjeciach. Lord też jest na filmie o ile sie nie myle na jednym ze zjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę po 17..... Np ok 18 na wzgórzach być, żeby walnąć sobie traske jak na ostatnim wyścigu... Moja Pani jedzie do domu i popołudnie wam wolne :D Gdyby sie ktoś pisał, to będę na wzgórzach śmigać. A do tej godziny walić na koma do mnie :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie ktoś na weekend na jakąś długą, całodniową, daleką wycieczkę?? Taką, żeby po powrocie marzyc o amputacji kończyn ;):D

 

A nie dałoby rady coś o stopień mniej hardcorowego?? Ja w ten weekend planuje wypad 5h po rownym asfalcie i bez rwanego tempa... Na wiecej mnie nie stać/ nie chce sie bardziej zajechac. Do towarzystwa sie dopasuje, ale jesli to ma byc 8h po terenie w szybkim tempie ze sciganiem i gorkami, to ja wymiekam, we wrzesniu pogadamy ;)

 

Może sie dogadamy na cos kapkę lżejszego niż amputacje?? ;) Byloby fajnie w koncu sie poznamy

W sobote ma byc okolo 27C, w niedziele ze 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aspirant nie przejmuj się tylko stawaj do wyprawy. Chłopaki tylko tak gadają a wiadomym jest ogólnie, że nawet grilla potrafią po drodze zrobić :)

 

Dasz radę.

 

BTW ja sam z chęcią bym z wami ruszył ale za 6 godzin wylatuje na 2 tygodnie tak więc pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym grillem to nie jest zły pomysł :D mam taki wielkosci notebooka i w plecak sie zmiesci. Drugi wiózłby węgiel a trzeci browar i kielby :)

 

Ale to moze innym razem. Na razie jest opcja pojechania do Drzonowa do muzeum wojskowego a później do Łagowa (ale tego bliżej ZG ,na drodze do Krosna Od.)

 

Trasa łatwa i ciekawa. Jak ktos ma inne propozycje to walić tutaj. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...