Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja startowałem, to już mój drugi start w Sulechowie, trasa mi się bardzo nie podobała, płasko przez pola w słońcu to nie dla mnie, powalone drzewa które zmuszały do schodzenia z roweru wszystko to bardzo mnie męczyło. Ale wiadomo każdy lubi coś innego, pod względem organizacyjnym było ok.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panowie... Dziękuję za wspólną jazdę. Naprawdę świetnie się bawiłem. Nie chciałem nic mówić, żeby nie zapeszyć, ale rano postanowiłem, że dzisiaj jadę bez gleby. No i co? Dotrzymałem słowa.

Nikt się nie wyglebał! gdzie to zapisać? B)

 

Było masakrycznie gorąco. Nawet w lesie nie szło dychać. Normalene podjazdy stały się istną torturą! Szczęście, że nasza miła Pani nas poczęstowała wodą! Bóg zapłać! :)

 

To naprawdę szczęście, że udało nam się zdążyć przed tą burzą... Dosłownie 10 minut dłużej i mielibyśmy elektryczny prysznic :P

 

 

 

Pees... po TYM posiłku i wodzie gazowanej mam piekielną czkawkę! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu nie pojechalem :) nie wiem czy nie jest mi dane tam pojechac czy co? Wczoraj wracalem z piwka i na schodach skrecilem noge w kostce. nie na gips ale spuchla i bolala. nie bylo mowy o rowerze, a szkoda. pozdrawiam

robiliscie fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosa możesz żałować. Za######iście sie jeździło. Pogoda super, ze snikersów zrobiła mi sie zupa, ale dziś w pracy zjadłem je łyżeczką :)

Jak położyłem sie o 18, tak wstałem dziś o 6 do roboty, wiec świadczy to jak byłem padnięty....

Fotki na http://lordtom.fotosik.pl/albumy/198630.html śmiało można oglądać :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Zielonej i okolic. W zeszłą niedzielę byłem na wyścigu cyklomaniaka , niestety (a może stety) głownie, zeby nagrac troche jak sie pocicie

Oto część pierwsza reportażu:

(dzisiaj dodam reszte linkow, wyjdzie z pol godziny)

 

Informacje dot. wyscigu u organizatora: http://www.cyklomaniak.zgora.pl/wyscigi.html

Dodam od siebie, ze wyscig byl tylko dla amatorow i mial 4x9km. Pozdro i do zobaczenia <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po pierwszym okrążeniu pokonała mnie dętka.... Szkoda gadać....

Za miesiąc sobie odbijesz :P

 

Wrzucam dwa pozostałe linki, jest na nich wiecej lasu, górek i akcji:

(pewnemu Panu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :!!: )

 

Rezpekt: moge wyslac material DV, jako dane nagrane na dwóch płytkach DVD. To by bylo mniej wiecej to samo co jest na youtube, bo nic nie wycinalem (tyle ze 7 Gb :blink: ).

Moge to zrobic niestety dopiero w czwartek. Jak cos to odezwij sie na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się oczywiście do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia panu z uszkodzonym obojczykiem.

 

I w tym momencie mam ochotę powiedzie parę spraw jako osoba ochraniająca różnego typu imprezy. Super był Quad i co z tego jeśli nie było przyczepy do transportu poszkodowanych. Akurat ten wypadek był stosunkowo niegroźny, ale gdyby stało się coś poważniejszego... Kolejna rzecz quad przyjechał do poszkodowanego po ok 30min, bynajmniej tak ja zaobserwowałem. Trochę długo, nie wiem czy to wynikało z błędów organizacyjnych, czy olania tematu przez zawodników.

 

Podsumowując nie dajmy się wypadkom bo lekarze strajkują :)

 

A na filmikach nawet i mnie widać, bynajmniej na ostatnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...