Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Niby to był "amatorski" wyścig, ale na starcie pojawiły się zawodowe grupy takie jak Trasa, Żary XC itp. Mnie to nie zmartwiło, bo i tak nie liczyłem na jakieś super-miejsce, lecz aby dojechać do mety. Na starcie pojawiło się coś ponad 95 kolarzy w tym jedna kobieta :D

 

 

Heheh, Żary MTB Team, zawodową grupą, hahhahahha. Jesteśmy amatorami z komiksu wyciętymi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda panowie.... biggrin.gif

Jutro z duchem stawimy sie na rondzie biggrin.gif

posmigamy:)

 

Nareszcie.....

 

Pioe o lampki sie nie boj wink.gif bedą przednie, tylne i srodkowe tongue.gif

 

Ludzie jest piękna słoneczna noc. A już w krótce piękny słoneczny weekend, więc czas odkurzyć graty, Maść w garść jak Wam już w kościach skrzypi, ruszyć te zadki w obcisłych gatkach i jazdaa albo na Dalki, albo na wyścig.

 

I kto to mówi! Czemu ten poranny sms mnie nie ździwił >_>

Duch - radzę Ci posmarować te skrzypiące kości i ruszyć czasem swój zadek od komputera ;) Lorda Toma to samo tyczy :wink:

Na to jest jedno określenie: "słomiany zapał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wstawanie o 7 rano, zeby jechac to słamiany zapał to pewnie taki mam..... Ale jak widze ze za oknem pada i tak jest do 10 to wybacz..... Tyle km w deszczu, po zimnie z moimi kolanami:/

Ktos zapeszył jak mowił ze nie zapowiada sie na mokry dzien....

Wstałes tez dzis Pioe o 7 i latałes w rajtach od okna do okna?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko mało, ale i słabo. Ta practica niestety ma coś ze złapaniem ostrości gdy ciemno i niestety zdjęcia są jakie są :)

 

pic00668si3.th.jpg pic00669qj4.th.jpg pic00670ql0.th.jpg

pic00671in9.th.jpg pic00672bk4.th.jpg

 

Ja też Ci dziękuję za wspólny wypad :) Ogólnie bardzo się cieszę, że chociaż Ciebie ta brzydka aura nie zniechęciła.

A jeśli chodzi o Was Tomki, to prawie zawsze jak coś pokropi z nieba, to odrazu sms-y, że nie jedziecie! I WY CHCECIE SIĘ KIEDYŚ ZAŁAPAĆ NA BŁOTO?? Tell me how? A niestety jeśienne błoto to już nie przy temperaturze + 20 *C, ale ~10 *C i trzeba się do tego przyzwyczaić i przygotować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Was Tomki, to prawie zawsze jak coś pokropi z nieba, to odrazu sms-y, że nie jedziecie! I WY CHCECIE SIĘ KIEDYŚ ZAŁAPAĆ NA BŁOTO?? Tell me how? A niestety jeśienne błoto to już nie przy temperaturze + 20 *C, ale ~10 *C i trzeba się do tego przyzwyczaić i przygotować :wink:

 

Piotrus powie to moim stawom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioe - co do kolan to idź jak najszybciej do lekarza!!!

Mnie właśnie lewe kolano napier.... - Byłem na usg i napisano tak "Cechy uszkodzenia MM- w postaci drobnych szczelin pęknięcia itd". Dostałem skierowanie na "pole magnetyczne' i jazda maksymalnie na rowerku treningowym :029:

 

:029: :D :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę - chyba, że przestanie boleć. na razie ciężko mi wogóle wstać. Właściwie kolano bolało mnie już od treningu w zeszłym tygodniu, ale przestało i myślałem, że jest ok! Teraz widzę, że nie zupełnie... Jutro zobaczymy co to będzie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się nie ma tylnego hamulca :030:

Trzeba by to poprostu przeżyć. Coś pięknego, gdy leżysz, a tuż nad Tobą przelatuje Twój bajk :eek:

Ale miałem ubaw :lol: Na szczęście to tylko groźnie wyglądało :wink: No i nie oberwałem od roweru :P

"Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz" <- i tego się trzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza sie Pioe.... Ja leze srednio raz na tydzien :P

Wiekszosc upadkow, to jak na złosc przez głupi bład... i najczesciej na oczach tłumow. Na Piastowskich to leze zawsze..... i zawsze przed jakas babcia, co ze zrodełka wraca, albo przed zakochana para ktora patrzy sobie tylko w oczy i nie widzi co sie naokoło dzieje, albo przed cała reszta.... :) Człowiek jak sie nie wywali, to sie nie nauczy, Pioe dobrze mowi..... A ze człowiek uczy sie całe zycie, to...... hehehe.... hamulce nie pomoga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to tylko groźnie wyglądało

i za chwilę "nic się nie stało, jedź dalej" :D

 

kiedy ja ostatnio leżałem... poza OTB z lądowaniem na nogi ze trzy tygodnie temu to nie pamietam :excl:

i pomijając wieczór 19 sierpnia po którym będę miał blizny do końca życia :030:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem ubaw :lol:

Ale ja miałbym większy :D

Pewnie spuchł bym ze śmiechu :P

"Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz"

O to świeta prawda, ale czy nie za często leżysz na glebie :) ?

 

Trzeba być twardym a nie miętkim ! :P

Nie , to nie do końca tak. Twardszym trzeba byc nie twardym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...