Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez wrociłem, zajechałem jeszcze na działke do rodzicow i w drodze powrotnej ukreciłem pedał ;)

Cały dzien dzis piszczał skrzypiał, a w drodze powrotnej z działki przestał sie krecic s######... :/

Jak nie naprawie to lipa z jezdzeniem w tym tyglu, a moze i dłuzej.....

 

Jak to mowiła dzis dobra kobieta od jabłek: "całe zycie wiatr w oczy..." ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale filozujecie :)

 

Klikasz na link i wgrywa się strona. Gdy się wgra na dole masz taką tabelkę i przycisk FREE. Klikasz na niego. Wgrywa się inna strona z odliczaniem 60 sec. Kiedy skończy odliczanie pojawi się cuś takiego:

 

No premium-user. Please enter (jakiś kod) here: - tu wpisujecie ten kod i klikacie obok na przycisk Download from ...

 

i toż cała filozofia. Wrzuciłbym to na swój serwer, ale niestety serwer ogranicza przesył plików powyżej 5 MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbym to na swój serwer, ale niestety serwer ogranicza przesył plików powyżej 5 MB.

jak coś to mój spymac bierze wszystko :030:

 

 

P9150286_15457t.jpg

hamowanie po zjeździe od wieży widokowej, 45,7km/h :) Wiem że niezbyt mądrze ale wcześniej pod górą św. anny połamałem okulary. Poza tym ciągle wyglądam jak amator (kask!), cóż brak kasy :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem. Może i glupie wytłumaczenie ale od 24:00 w piątek do dziś nie miałem neta. Wczoraj zrobiłem sobie rogrzewkę ZG --> Krępa (odra), poźniej wałami most kolejowy, wyjazd na Brzeniowice (jakoś tak), prom i Brody, gdzieś za brodami, Pomorsko, Wysokie (1,5 km ostrego podjazdu), Łężyca i ZG. Jestem dumny z siebie ;) bo nie zrobiłem żadniej przerwy i kręciłem przez 3 godziny na wysokich obrotach.

 

PS- PIOE jakby co to ja mam wykupiony serwer 800 MB i można tam spokojnie zamieszczać te twoje fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unite, nie wiem czy bez kasku bym ryzykował zjazd z 3G bez hamowania. A z kaskiem, to jakoś pewniej się czuję. My na dalkowskich byliśmy ok. 11:30-12:00 i pewnie się o kilka minut minęliśmy. Szkoda, ale na pewno jeszcze się spotkamy.

 

Chrissbe - szkoda słów. Przecież masz mój numer koma ;) A info kiedy i gdzie się spotykamy było już w środę. Po raz n-ty dziwnym zbiegiem okoliczności coś Ci wypada. Może w końcu w jakieś ŚWIĘTO się pojawisz na zbiórce? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę na wzgórzach jest wyscig XC dla amatorów, kategoria M4 startuje o 12 dystans 24km wpisowe 10zl, więcej info w sklepach sogest i kacper oraz na stronie alk.com.pl. O ile nie pojade na zagla mam nadzieje zobaczyc pare żółtych naklejek

 

Oczywiście miałem napisać kat m1-m4 startuja o 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde :029: Chciałbym tam pojechać ale wyjezdzam w piątek z rodzinką do NRD.

 

Jedyny plus, to że jadę z rowerami.

 

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o tej imprezce. :025: to bym inaczej zaplanował wyjazd.

No trudno.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sam się dzisiaj (znaczy patrząc na czas to już wczoraj) dowiedziałem i to też całkowitym przypadkiem, szukając prezentu dla kuzyna w Balaście, więc ciężko mi było wcześniej info wrzucić;( wogółe impra jest małó rozpropagowana z tego co widzę. Zaś ta strona to porażka- wogóle nie działa- jak zobaczyłem kod to się przeżegnałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...