Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... skoro Ducha nie będzie, to pozostaje nam klasyczna niedziela :D

 

Ja miałem nieprzyjemną glebę: http://www.forumrowerowe.org/index.php?s=&...ndpost&p=264952

 

Ale do niedzieli się zagoi (czy jakoś tak :030: ). W każdym razie mogę się wybrać gdzieś lightowo pośmigać.

 

Więc ustawcie ludziska budziki i w niedzielę o 10:30 przy fontannach się widzimy.

 

na razie będzie:

JA, Lord Tom, (tutaj jest miejsce na Twój nick :D)

 

Pojedziemy na Dalkowskie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ze sie bedziem zastanawiac ;)

 

Miałem, wypadek w pracy i w gory jechałem z kontuzja.

Na rowerze smigac za ostro nie moge, bo ciezko mi zginac lewa dłon, a wiadomo co ona obsługuje :P

Jeszcze jakis czas bedzie sprawiac mi problemy, wiec raczej spacerowa jazda i kameralne wycieczki mi pozostaja ;)

 

Chyba dalki bede musiał odłozyc, ale zaznaczam chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgłaszam sie na jakas wycieczke :-) Ja jezdze na Wilkanów a dokładnie Wieża Wilkanowska - przyjemna trasa :-)

nooOo...to kiedy jakis wypad ??

 

Pozdrawiam

 

 

Ja katuje wzgórza piastowskie. Zgłaszam się. Podajcie czas i miejsce <_<

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli okolice Zielonej Góry? :) Bo tam to nie za bardzo znam teren. Jeśli chodzi o Nową Sól, to mam tutaj Bukową Górę (koło Otynia - przepiękne tereny - tam jeszcze nie byłeś, więc mógłbym Cię tam w końcu zabrać).

 

Właściwie Bukowa Góra była by idealnym miejscem na ten wyjazd.

Jeśliby Sebher i Leader Fox chcieliby przyjechać do Nowej Soli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agrr a ja znow w niedziele w pracy, zaczyna mnie to irytować, no ale cóż dukaty same nie przyjda;(

Po za tym co do trasy na górę wilkanowską to jest trasa którą jeżdżę z dziewczyną, żeby się nie zmęczyła. Nie zaś dla prawdziwych twardzieli :lol: a tak na serio to najfajniejszy z tamtąd zjazd jest północną i zachodnią ścianą, reszta to dróżki na crossa, nie na MTB, także radzę gdzieś dalej chyba że sobota to chętnie bym wyskoczył na bika, ale gdzieś nie daleko, albo załaduję 2 kółka na 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis na wyscigu stałem.... nic ciezkiego, ale nogi bola..... "dukaty same nie przyjda" :(

w okolicach zielonej to ja nie wiem gdzie jechac. wczoraj brachola wyciagnałem na Stany, bo tu nuda.... połazilismy po moscie i do domu..... nie za daleko bo brachol na dragstarze i wiadomo jak to sie siedzi, ale zawsze cos... A na bukowej jeszcze nie byłem:P Wszystko zalezy czy reka mi sie zechce zginac w sobote, bo ostatnio ma humory....

Moze sobota to dobry pomysł ?? Duch tez zwiedziłby bukowa gorke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być sobota :)

 

Tylko wcześnie dość - koło 10:30, bo na wieczór idę na imieniny babci.

Może w tą sobotę pojeździmy na Bukowej, a za tydzień na tą wilkanowską.

sebher i Leader Fox Maxx Pro postarajcie się dogadać z Lordem Tomem, lub Duchem i zabierzcie się z nimi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaWidze ze troche sie organizuje :-) Mnie nie było od wczoraj bylem w poznaniu dzis wieczor wrocilem, ale czytajac forum odrobilem straty :-) To w sobote o 10:30 wyjazd na Bukowa Gore ? Mysle ze dam rade :-) wiecie co moj nr GG: 7552344 - status: niewidoczny podaje bedzie szybciej sie dogadac :-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypadu na bukowa gore to bardzo chetnie - sobota dobry termin ale........wiem, ze to mala kucha, takie tam danie ciala, moze smieszne ale moge do nowej soli podjechac na 4 kolach biorac dwa na dach (btw bede mial jeszcze dwa wolne miejsca na bicycle na dachu) bo bede musial sie szybko ewakuowac do zielonej na zlot motocyklowy bachusowy w drzonkowie :):):) Jak ktos jest chetny - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz xxx termin mi nie pasuje. Życie na wysokich obrotach, duzo kasy, zajęć ale brak czasu dla bike'a. Po raz kolejny odpadam - powód poprawka z informy we Wrocku.

a tak na marginesie to piastowskie to idealny teren na wyscigi XC a nie przejazdzke z dziewczyną. Jak sie jedzie predkoscia 5km/h to nie zmeczycie sie nawet podjazdem na Szrenicę :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wycieczce.

Czekam na następną ;) Ja się bawiłem świetnie. Szkoda, że tak mało ciekawych fotek, ale najważniejsze są nasze wspomnienia. Zaraz idę prostować hak przerzutki - wczoraj padłem jak kawka, zaraz po tym jak zjadłem obiad. U na imieninach poczułem silny ból nóg -> znak, że żyję ;)

 

Tutaj wstawiam kilka fotek. A całość, w niezmienionej rozdzielczości proszę sobie pobrać z linku poniżej (ok. 3,7 MB)

 

pic0093rz9.th.jpg pic0094hc0.th.jpg pic0095cs9.th.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...