Skocz do zawartości

[Odblaski] Nowy obowiązek dla rowerzystów.


Rekomendowane odpowiedzi

Im więcej masz na "plecach" odblasków, tym mniej widoczny jest ruch twojej ręki sygnalizujacy skręt w lewo - pomyś trochę nad tym.

Tą sprawę załatwiają odblaski na nadgarstkach. Jak ktoś jest paranoikiem, to może trzy dać: na ramię, w okolicach łokcia i na nadgarstek. Jeżeli wtedy ktoś nie zauważy sygnału zamiaru skrętu to już nic nie pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd się zgadzam, ale wielka płachta kamizelki odblaskowej na plecach przesłania wszystko. Kiedyś zimą tak jeździłem do pracy i co mówili kumple w samochodach? że fajnie się odbijam w światłach ale mógłbym mieć doodatkowo światełko z tyłu. Tylko, że miałem dwie lampki wcale nie tanie na diodach cree. Po prostu wzrok wyłapuje coś najwiecej rzucającego się w oczy, dało mi to myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wiecej niz mniej - ta zasada nie dziala w tym temacie. Nie warto byc choinka i zakladac jakies udziwnienia. Powinno sie miec to, czego ogolnie uzutkownicy drog spodziewaja sie zobaczyc u rowerzysty. Zakladanie jakichs lampek na wentylki, szprychy, czy o zgrozl migacze, to tylko szkodzenie samemu sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...