Skocz do zawartości

[rower] Decathlon riverside 600. Co to naprawdę za rower.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam u mnie w garażu stoi sprzęcik marki Decathlon  (model podany w tytule). Rower sam nie wiem do czego służy najbardziej przypomina mi on jakiegoś trekinga lecz nie ma bagażnika, z tym nie problem gdyż wygrzebałem dziś jakiś i pasuje jak ulał. Napisałem o nim gdyż kolega namawia mnie na dłuższe wyprawy a kolarka raczej się nie nadaje jak i rower do downhillu, gdyż nim zamęczył bym się na śmierć z jego wagą i oponami a na kolarce nie załaduje bagaży. Wiec pomyślałem o nim. Lekko się jeździ ale czy on zda egzamin w wyprawie, nie wiem czy ten rower jest po mieście, czy także w teren, czy do wypraw, czy po bułki do sklepu. Proszę o sensowny dialog i o  opinie tego roweru. Co o nim myślicie. Zdjęcie przykładowe.

 bicicleta.Riverside.600.Decathlon.-84060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda przyzwoicie, a czy sie nada to sie dowiesz. Osprzęt tez wygląda nie najgorzej wiec chyba sprawdzić stan techniczny, zrobić serwis cześć ruchomych i można ruszać w trasę.

Dzięki wiec dziś już się zbieram planuje zrobić troszkę km wiec wszystko na nich wyjdzie co do wymiany a co zostaje wiec wielkie dzięki. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziwne że odkopuje jeszcze ten temat ale chciałbym wam powiedzieć że rowerkiem robię ponad 100km i jest ok jedynie nic nie wyszło trochę boli ale przez zimę go przygotowuję poważnie (sakwy uchwyty na telefon żelowa nakładka na siedzonko) wszystko potrzebne do dalszych wyjazdów gdyż w wakacje będę przemierzał nim Polską wiec okazał się dobrym rowerkiem. Parę zmian i będzie git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...