Skocz do zawartości
  • 0

Arkus Delta Wagant Design (2009)


mgrinz

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Moze tylna opona sie zuzyla troche mocno i dlatego sie przebija . W sprawie szerszych opon musisz sprawdzic ile ci wejdzie w rame przeczuwam ze 28x1.75 to max . Obrecze jesli sa w dobrym stanie to bym na razie zostawil .

Napisano

Dziękuję za odpowiedź

 

Opony i dętki już sam zmieniłem na 28x1,75 i obręcze wyłożyłem na nowo.

Ogólnie mam wrażenie, że tylko rama na coś się jeszcze przyda. 

Wybrałem taki tani rower, gdyż nie myślałem, że aż tak się w to wkręcę. Robię około 50 km dziennie, raczej po utwardzonych drogach. Zastanawiam się na single speed'em. Aktualnie jednak chciałbym jeździć bez problemów. Już nawet zawsze mam przy sobie "Puncture repair kit". Na szczęście dętki zawsze wymieniam w domu. 

Opony mają niewiele ponad 200km przebiegu.

Napisano

Single speed na dalsze dystanse slabo wedlug mnie wypada Lepiej zostan przytym co masz chociaz do zajechania obecnego osprzetu . Co do opon to dobrze jak bys podal model jaki masz zalozony duzo by to dalo . Pozdrawiam i Szerokosci na trasie

Napisano

Witam ponownie

 

Opony mam NO NAME :) rozmiar 28x1,75.

Ponad 10 lat nie miałem roweru i dlatego tak się naciąłem. Jak zobaczyłem, że Romet i do tego jeszcze Wagant to wspomnienia wróciły. Teraz trzeba go będzie trochę zmodernizować.

Martwi mnie tylko to tylne koło - już 2 dętki przebiły się od strony obręczy. Teraz okleiłem obręcz dodatkowo taśmą izolacyjną i zobaczymy co się będzie działo.

Będę musiał wymienić jeszcze suport, bo po prawie 300 km zaczyna coś tam chrobotać. Tu będę potrzebował pomocy, jaki nowy kupić, ale zaczekam jeszcze, aż rozpadnie się do końca ;)

 

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...