Skocz do zawartości

[części] Zużyte części roweru, szukamy najbardziej zniszczoną!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem temat o zużytych częściach rowerowych. Zachęcam abyście wrzucali tu swoje fotki, poszukajmy części najbardziej zużytych, także tych na których zrobiliście rekordową ilość km, poszukajmy także największych możliwych uszkodzeń i najbardziej zaniedbanych części :)

 

 

Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia: przerzutki, suportu i korb.

 

Przerzutka to historia, przejechałem na niej 6 tyś. km, z czego ostatni tysiąc nie używałem jej i miałem tylko przerzutkę przednią (czyli 3 biegi xD). W zasadzie nigdy nie była czyszczona (wstyd mi ;))

 

lv37.jpg

 

tvyq.jpg

 

0vg6.jpg

 

jopf.jpg

 

 

 

Suport - zrobione 7 tyś. i ma się dobrze, jeszcze pojeździ.

 

0cnz.jpg

 

m57b.jpg

 

mwzq.jpg

 

a0iw.jpg

 

 

 

Korba to także historia. 7 tyś. przejechane. Na środkowej tarczy były już tylko "igiełki"

 

c0vj.jpg

 

5utl.jpg

 

13ut.jpg

 

bopn.jpg

 

j5zz.jpg

 

 

 

Zapraszam do odpowiedzi i wrzucania własnych fotek

Pozdrawiam

                          DamianPGN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

 

Wow nie powiedziałbym nawet, że ma 1tyś przejechane ;)

 

No bez jaj...

 

Oryginał wygląda tak:

 

17_18.jpg

 

"delikatne" zużycie można jednak zauważyć musisz przyznać :icon_mrgreen:

 

Zębatka używana wszędzie, tylko nie na torze. W życiu na torze nie byłem... Ostrzynka-dojazdówka oraz na jazdeczki szosowo-przełajowe...

 

I jeszcze dwie zębatki.

 

Shimano, alu, 39T, z korby FC-R553 - pozagrupowa, równocenna do 105 - przebieg w okolicy 9 500km, używana w zestawie 1x10.

 

9479028386_e0885e72ca_b.jpg

 

9479029022_24ddcc3a23_b.jpg

 

 

Zębatka Dartmoor Sting, 32T, przebieg około 800km [sic!] w napędzie jednobiegowym MTB. NIGDY więcej  tanich blatów :sick:

 

9479029544_223a4ae94a_b.jpg

 

9479029934_84ef6d6916_b.jpg

 


Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie marne bo z fejsa, nie wiem gdzie oryginał ale tak wygląda XCR po kilku latach, w miarę regularnie serwisowany ale jak już złapał luzy to koniec, po jeździe w deszczu czy śniegu za każdym razem był taki sajgon. Po pewnym czasie olałem go całkiem i jeździłem na "sztywny" to potem był problem z rozebraniem.

xcr_zps5cccf232.jpg 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary rower oddany do serwisu na pełny przegląd(jeszcze jak nie byłem wkręcony w rowery), po troche ponad roku jazdy od tego czasu, wyjeżdżam z domu, nagle czuje że z kołem coś jest nie tak.. Po wyciągnięciu ośki: 

http://imgur.com/dP6gGRB

http://imgur.com/eTD72bW

 

Dziś znalazłem tą piastę na strychu, tak mi się przypomniało.. Druga strona prawie nietknięta, zero wżerów, :woot:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...