Skocz do zawartości

[rower] zmiana ramy z 17calowej


Arek2141

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam,

W roku 2009 kupilem rower kross hexagon v3 na 17 calowej ramie. Sluzyl mi on bardzo dobrze az niedawno poniewaz zaczalem wiecej jezdzic postanowilem zmienic rame.

Mam 185 cm wzrostu i wyszlo mi obliczajac przez sposob na stronie ze powinienem miec rame 20 calowa. Na 19 czuje sie calkiem niezle ale siodelko musi byc wysoko podniesione wiec 20 powinna byc dobra.

Mam pytanie jakie czesci z mojego hexagona v3 nie nadadza sie do ramy 20 calowej tz co musze kupic oprocz ramy oraz w jakie firmy celowac? Nowy rower odpada z kwesti finansowej a licze ze tak zmniejsze troche budzet potrzebny na rower

Napisano

Większoś klamotów będzie pasowała bez problemu. Tak jak pisał kolega problem może byc z linkami i sztycą ale to są niewielkie koszta a części łatwo dostępne w każdym sklepie.

Napisano

Witam,

 

Jeszcze trzeba by sprawdzic dlugosc rury amortyzatora. Ramy o wiekszym rozmiarze czesto maja dluzsze glowki i moze sie okazac, ze nie bedzie mozna zalozyc amortyzatora.

 

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Napisano

Już mi się znudziło powtarzać w takich wątkachjak ten ale muszę.

Kolego!

Rama to podstawa! Więc nie napalaj się na ramę która jest dla ciebie za duża bo bedziesz mial kolejny problem..

Napisano

185cm wzrostu ja na Twoim miejscu celowalbym w 19'', no moze czasem w 20'' choc nie polecalbym, a 21'' to lepiej odpusc, chociazby ze wzgledu na potomstwo, ktore kiedys pewnie bedziesz chcial miec :D (nie mowiac juz o jezdzie na takiej kobyle przy Twoim wzroscie)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...