Skocz do zawartości
  • 0

używany góral do 600 zł


Gość Mike

Pytanie

Szukam używanego roweru do 600 zł co wybrać Giant ATX 850 czy Gant Rock, a może coś innego - czego szukać a czego unikać. Z góry dziękuję za pomoc.

 

PS. Wiem że dobry rower to taki za minimum 10000  albo 20000 ale nie stać mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Ci się zera pomyliły koleś. Dobry rower to rower wytrzymały i spełniający swoje przeznaczenie. A nie rower za 500zł czy za 5000zł. W kwocie 600zł to możesz pytać czy amortyzator jest dobry, a nie rower. Jeżeli szukasz czegoś na offroad, czegos czym pojedziesz po ostrym terenie, to musisz szukać minimum 100mm skoku w amortyzatorze, odpowiednio wytrzymałej ramy i szerszych opon z dobrym bieżnikiem. Jeżeli szukasz czegoś na asfalt to kup sobie szosówkę używaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A nie rower za 500zł

 

Czyli jak ktoś chce kupić buty za 30zł bo nie ma 300 na porządne to go pobijesz i każesz chodzić boso ??

 

Ja swoją meride kupiłem za 300zł doprowadziłem do stanu użyteczności i sie cieszyłem ze mam a skoro ty jesteś bogaty i cie stać ... to może pożycz koledze na porządny sprzęt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś chce kupić buty za 30zł bo nie ma 300 na porządne to go pobijesz i każesz chodzić boso ??

Tak, dokładnie :D. Chodziło mi o wytłumaczenie, że za 5 stów nie kupi się roweru na lata, pod nasze wymagania i do tego nowego. Z butami jest inaczej, często materiał który do nich idzie, idzie również do tańszych modeli. W rowerach jest przecież trochę inaczej :). Także - ja polecam rozglądać się za używanym Kross Panic'iem bądź DSem. Można je dostać za 500zł a trwałość mają ponadczasową. Sporo ludzi jeździ u mnie Panicami i pomimo upływu lat dalej świetnie się trzymają.

 

Jeszcze jedno: Nie chodziło mi o to że rower za 400zł czy 500 jest zły. Mój staruszek Horizon Stone do dzisiaj przerzuca, kręci i w ogóle chodzi jak masło. Ale jeżeli ktoś kupuje rower w Biedronce z Zoomem 2cm skoku, to ja nie będę mu w żywe oczy kłamał że to super sprzęt. Jarzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...