Skocz do zawartości

Genesis Speed Cross SX10 - SKRADZIONO, Poznań


Dave0986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiaj w godzinach 13:00 - 13:10 przy sklepie Max Bike na Grunwaldzie przy ulicy Promienistej skradziono rower krosowy marki Genesis. Ktokolwiek widział taki rower bardzo proszę o kontakt telefoniczny, taki model w Poznaniu jest tylko jeden. Za każdą informację przewiduję nagrodę. kolor czarno zielony mat, białe siodełko, tarczowe hamulce. Rower nowy, zakupiony 19 lipca. Posiadam dokumenty z numerem ramy i paragon.

 

Do Złodzieja :

Rower pochodzi z sieci intersport i jest naznaczony numerem systemowym. Zostałeś także nagrany przez monitoring sklepu jak wsiadasz i odjeżdżasz. Widziano Cię także na kamerach sklepu krecik. Sprawa zgłoszona na policje, zostanie wszczęte postępowanie ku Twojej osobie.

Jeżeli chcesz sobie pomóc, to radzę zwrócic rower.

post-167378-0-03552800-1374528169_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u-locka , ale gdy nie ma do czego przypiąć , to ZAWSZE wprowadzam rower do sklepu i ustawiam go gdzieś z boku żeby nie przeszkadzał. Nigdy nie zostawiam roweru samego niezapiętego nawet na 5 sekund.Ostatnio nawet do zakładu fryzjerskiego wprowadziłem.To jest Polska trzeba o tym pamiętać, a rower to chyba jest łatwiej ukraść niż dziecku lizaka. 

tak po za tym jestem z Lubonia i dojeżdżam do pracy do Poznania . A oznakowałeś rower na policji bądź straży miejskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...