Skocz do zawartości

[Zawody] UphillMTB Beskidy


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby z samochodem, paliwo GRATIS bo pokrywam ja (wyjazd z Rybnika) - W czeskiej Bystrzycy żeby się zapisać trzeba być w tą sobotę między 11 a 12:30, start o 14:00 - jeżeli ktoś chciałby wystartować to proszę o info na priv.

 

A teraz konkrety o zawodach:

 

Uphillmtb Beskidy 2013 - międzynarodowy cykl zawodów w kolarstwie górskim.


Terminy:

20.07 - Bystrice - Ostry
21.07 - Vendryne - Wielka Czantoria
03.08 - Rakova - Sagatka
04.08 - Istebna - Tyniok

24.08 - Ustroń - Równica

Strona oficjalna: www.uphillmtb.pl - zapisy już trwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich niezdecydowanych czy się wybrać czy nie, zamieszczam krótki filmik ze specyfikacją etapów.
 

[sharedmedia=videos:videos:192]
 
 
Do Ewy - postaram się pogadać z ludźmi z Twoich okolic na jutrzejszym starcie żeby weszli na to forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślałam, ze na Czantorię to się z Ustronia jedzie, a tu się okazuje, że z dworca w Ustroniu trzeba by się przebić przez górki na start :P

 

Z dworca w Ustroniu można dojechać wzdłuż rzeki prawie pod samą Czantorię jedzie się po płaskim - rowerem może z 10-15 min jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dworca w Ustroniu można dojechać wzdłuż rzeki prawie pod samą Czantorię jedzie się po płaskim - rowerem może z 10-15 min jazdy. 

 

Ale start nie był w Ustroniu tylko w Wędryni w Czechach :P Udało się w końcu dotrzeć samochodem na miejsce startu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jakoś się udało ;p - 2 miejsce w M3 to dość fajne "jakoś" ;)

 

majac na uwadze swoj stan, przed startem bralbym w ciemno to miejsce ;) ale sam wiesz ze troche jednak mi szkoda, bo w piatek (do momentu jak mnie rozlozylo) czulem sie swietnie, noga podawala i na sagatke nastawialem sie o walke open, a juz na pewno o wygrana w m3, a tu 10 open ;) ale cykl super, na rownice raczej nie bede jechal, bo co to za jazda na mtb na rownice, ale na przyszly rok moze znajde w kalendarzu miejsce na wiecej edycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...