Skocz do zawartości

[siodlo] skrzypi


cierpong

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem nowe siodlo SM Blaze, i zaczelo skrzypiec podczas jazdy, dodam jeszcze ze wymienilem siodelko bo w poprzednim strasznie mnie denerwowalo skrzypienie :) smarowalem juz miejsca stykow plastiku i pretow olejem i pryskalem wd- 40 dalej nic :029: da sie w ogole cos z tym zrobic? to skrzypienie jest strasznie denerwujace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie jerzemko, cos bedzie moze zbyt słabo dokrecone, bo w siodle to wydaje mi sie ze nie ma co skrzypiec, chyba ze jest ono na sprezynach :lol:

dokrec sruby mocujace i zobaczysz co bedzie, jak bedzie dalej skrzypiało to rozkrec to całe i posmaruj bardzo dokładnie, a jak dalej tak bedzie to kup nowa sztyce i nowe siodełko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaseni siodla te czesto skrzypia ja tak mialem keidys ze starym siodelki i wrzucilem tak gdzie prety wchodza w plastik po kropelce finish line'a i bylo juz git zreszta raze przesmarowac wszystkie czesci sztycy(jarzemko)oraz sama sztyce gdzie wchodzi do ramy tak na wszelki wypadek choc to raczej strzela nie skrzypi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...