Skocz do zawartości

[Warszawa] Skradziony Cube Attention white&grey


zientek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu skradzionego roweru Cube Attention white&grey! Rower został skradziony dzisiaj, tj. 11.07.2013 ok godz 22, w Warszawie Międzylesiu (Wawer) z podziemnego parkingu. Rower taki sam jak na zdjęciu poniżej.

 

Na kierownicy srebrna lampka i licznik VOD, z tyłu czerwona lampka. Przymocowana podręczna pompka do uchwytu na bidon. Na ramie torba trójkątna.

 

Za pomoc w odnalezieniu wysoka nagroda!! 

 

Pozdrawiam, Adam

post-167208-0-01220100-1373580248_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh... kradzież rowerów to jakiś fenomen... "można" sięgnąć jak po swoje przy niewielkim ryzyku poniesienia konsekwencji bo szansa wykrycia żadna, chyba że na gorącym uczynku. Jedyne co można zrobić to utrudniać ewentualne próby. Jak telefon ukradną to przynajmniej IMEI można zablokować a tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak telefon ukradną to przynajmniej IMEI można zablokować a tutaj...

 

A tutaj - to nawet większość numerów ram nie podaje - może nie zapisali wcześniej :icon_confused: .

Ilość kradzieży powala, ale podstawa to wiedza na temat danych ramy - choć zapewne część z tych sprzętów dawno już w częściach "poszłaaaaa....."

Są też akcje znakowania rowerów (a raczej ram) - z tym, że też nie ja jednego sposobu obowiązującego w kraju.

U mnie znakuje Straż Miejska - przynajmniej raz, czy dwa razy w roku (z racji prężnie działającego klubu z PTTK - Sokól Radlin).

A co może zrobić właściciel roweru?

Starać się jak najbardziej utrudnić życie potencjalnemu złodziejowi, maksymalnie nie dopuszczać do okazji, znać dane sprzętu i stosować wiele zabezpieczeń.

 

Ja rozumiem rozgoryczenie osób wstawiających tutaj swoje posty - niejednokrotnie zapewne nawet nie dotyczących ich sprzętu (a znajomych), ale ogłoszenia bez numerów lub ze zdjęciami typu "podobne jak ten" - to trochę "łabędzi śpiew" wg. mnie.

 

Oby jak najmniej ten dział się rozwijał - ale prawda jest taka, że łatwiej taki sprzęt "upłynnić" niż samochód - a to zawsze będzie dla złodziejaszka atut (a dla właścicieli przekleństwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...