Skocz do zawartości

[klamka] Klamkomanetka Shimano Alivio ST-M410 - potrzebna pomoc


iggi

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam.

 

Potrzebuje informacji czy jest mozliwa wymiana samej dzwigni hamulca w kalmkomanetce shimano alivio st-m410. Podczas hamowania niefortunnie wpadlem w poslizg, udezylem prawa strona roweru w asfalt wyginajac dzwignie hamulca. Zastanawialem sie rowniez nad wyprostowaniem dzwigni ale obawiam sie ze straci ona swoja wytrzymalosc i podczas jazdy peknie. Mial ktos podobna sytuacje i jest w stanie mi doradzic co dalej robic? Reszta klamkomanetki nie ucierpiala :)   

post-163907-0-32810400-1373375207_thumb.jpg

Napisano

watpie nawet gdybys wyprostowal to peknie takie jest moje zdanie klamkomanetke mozesz kupic nawet za 40 zl wiec nie jest to az tak duzo :)

Napisano

Nie można. Musisz zakupić nową klamkomanetkę, ale lepszym wyborem będzie osobno klamka i osobno manetka. W razie awarii jednego nie potrzeba wymieniać całości.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...