Skocz do zawartości

[amortyzator] Suntour Epicon RLD


mikolajpod

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam amortyzator Suntour Epicon RLD z manetką z 2011r. Używany rok, regularnie serwisowany łącznie z wymianą oleju w nierozbieralnym tłumiku  :) Tłumik zalany olejem Motorex Fork Oil 5W. Stan techniczny bdb, wizualny widać na zdjęciach ;). Delikatne otarcie od linki, uszkodzony lakier przy hakach i mocowaniu hamulca (norma) i trochę czarnego syfu którego jak na razie nie udało mi się usunąć :P Brakuje jedynie drobnej śrubki do przymocowania linki od blokady skoku, ale dobranie innej nie powinno być problemem. Może nawet jakąś znajdę, wcześniej nie szukałem bo nie używam blokady. Przebieg ok 2000km z czego większość asfalt, nie ścigałem się na nim  ;) Kupiłem Rebę i po co ma leżeć, może się komuś przyda. Kupiony w 2012r za 699zł. Oddam za 399 ;) W razie pytań pisać: mikolajpod1@gmail.com gg 3228648 tel 601597604 lub na PW. 

Zdjęcia: 

http://imageshack.us/g/1/10227319/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...