Skocz do zawartości

Organizacja zawodów Crosscountry


szewka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wyszedłem z zapytaniem do burmistrza mojego miasta(lublińca) czy będą jakieś zawody rowerowe itp.

dostałem taką odp :

"Szanowny Panie Dawidzie,

Już 27 lipca odbędzie się kolejna impreza rowerowa. Tym razem Rodzinny Rajd Rowerowy organizuje Miejski Dom Kultury. Zapisy od 15.07.2013 w MDK. Dla uczestników przewidziano konkursy z nagrodami i poczęstunek.

Jak zapewne Pan wie, ze względu na geograficzne ukształtowanie terenu raczej warunków do kolarstwa górskiego nie mamy. Może raczej w grę wchodziłyby zawody crossowe. Jeżeli jest Pan specjalistą w tym zakresie i zechce się Pan podjąć organizacji tego typu zawodów, to zapewniam, że postaram się pomóc."

 

I z tego względu że nie mam bladego pojęcia o tym a chciałbym jakoś to zapoczątkować i wysłać jakiś projekt to proszę o pomoc was, abyście napisali w punktach jak takie coś zorganizować itp. Burmistrz zapewne pomoże jak bedzie mógł(miejsce, pokryje część kosztów) napiszcie co i jak od początku. Czy  myślicie, że przyjęły by się takie zawody-przyciągnęły by ludzi z całej polski?? lokalizacja: Lubliniec, śląsk.

 

To tylko na razie pomysł- ale przecież od czegoś Trzeba zacząć  :)

 

Dzieki i pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli jest Pan specjalistą w tym zakresie i zechce się Pan podjąć organizacji tego typu zawodów, to zapewniam, że postaram się pomóc.

Trochę się w takie rzeczy bawiłem i pierwszym, kluczowym pytaniem jest to jak ta pomoc ma wyglądać. Dopóki się tego nie dowiesz nie warto tracić na to czasu. Dopytaj się czy UM będzie chętny do organizacji tych zawodów, a Ty w ramach np. wolontariatu pomożesz wyznaczyć trasę, zorganizować biuro zawodów (itp.) - to jest najprostsza opcja. Albo czy będzie na odwrót czyli UM "zwala" na Ciebie organizację imprezy, a on dokłada ewentualnie pieniądze i obejmuje patronat. Jeżeli miałoby to tak wyglądać to jeżeli jesteś osobą prywatną (nie jesteś związany z jakimś oficjalnie zarejestrowanym stowarzyszeniem/klubem) to nie opłaca się w to wchodzić, ponieważ w takim wypadku uzyskanie pieniędzy od UM jest praktycznie niemożliwe.

Po wypowiedzi wydaje mi się, że jesteś jeszcze za młody, więc najlepszym rozwiązaniem jest pierwsza opcja z wolontariatem w UM lub jakimś lokalnym stowarzyszeniu rowerowym, przy okazji nabyłbyś doświadczenia jak wygląda organizacja zawodów z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b regulaminu - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Regulamin forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...