Skocz do zawartości

[rękawiczki] CEBA


Trin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w końcu zakupiłem rękawiczki.

Jazda codziennie rano o godz. 6.00 dostarczała niezapomnianych przeżyć moim dłoniom ;)

Wcześniej oglądałem już rękawiczki, ale jakoś nie mogłem się przekonać do żadnych.

Prawdopodobnie była to kwestia złego dopasowania rozmiaru. Mam małe dłonie [nie]stety w związku z tym potrzebuję rozmiar S

 

W sklepie w Ząbkach przymierzyłem kilka i oto zostały takie rękawiczki CHIBA

dq62kw1lk4vd7r85m.jpg

Całość wykonanan z miłego w dotyku materiału.

Bardzo estetyczne wykonanie

W środku nie gryzą żadne szwy.

Materiał zewnętrzny jest "lekko" przewiewny.

Tasiemki są odblaskowe ... :)

 

zua3iy4vb2gbxz0cm.jpg

Spód to tkanina zamszowa :D z wkładkami żelowymi dodatkowo wzomocniona na zgięciu.

Przy okazji producent zastosował miły patent - wszyte tasiemki do ściagania rekwiczek ze spoconych dłoni

 

k17ndjnvykd7kop6m.jpg

 

Cena: 50 zł

 

Zobaczymy za miesiąc jak będą wygladały :wink:

 

Dziś w końcu zakupiłem rękawiczki.

[ciach]

No tak co ślepy nie doczyta to zmysli ... :glare:

Rękawiczki są firmy Chiba

adres CHIBA.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rękawiczki przejechały juz [cirka] 1800km ... widac na nich pierwsze oznaki używania ...

[prawa rękawiczka] na górze przeszycie pod tasiemkami odblakowymi puściło... na górnej tkaninie widać pozaciągane nitki rzepem .... strzępią się obszycia kciuków ... widac efekty uzywania gripów :034: [lewa rękawiczka] wytarcia od spodu w miajscach wkładek żelowych oraz podobne pozaciągana tkanina od rzepów... z plusów dodam że są IMHO piekielnie wygodne i doskonale mi leżą :):) ... obawiam się jednak, że trzeba będzie na przyszły sezon zakupić albo takie same albo zupełnie zmienić model /firmę jeżeli zużycie tych bedzię postępowało w takim tempie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...