Skocz do zawartości

[rower] co to za ostre koło?


SAMAEL66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jeśli to zły dział to proszę moderatora o wyrozumiałość i przeniesienie :)

Jakiś czas temu wpadł mi w oko jeden rower na allegro, tylko że nie miałem kasy w tym czasie i rowerek szybko "znikł" za 1000zł. zdążyłem skopiować parę fotek i mam prośbę do forumowiczów: Czy ktoś kojarzy co to może być za marka tego ostrego koła? Strasznie mi się podoba stylistyka tego roweru lecz nie mogę nic na jego temat znaleźć ehhh oto parę miniaturek: 

f9fd189e0e06c658m.jpg

 

1a6fb88da286b510m.jpg

 

fe1f69e1c547432dm.jpg

 

a1b9232da59cbd7bm.jpg

 

ea58827a8c083eb3m.jpg

 

z tego co sam wywnioskowałem to jest to produkt Szwajcarski i nie jest to oryginalne ostre koło tylko przeróbka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś mega budżetówka pod zarobek.. teraz każdy na allegro wstawia syf, który ew ładnie wygląda. Ale najważniejsze żeby aukcja miała dopisek w tytule "OK", "OSTRE", "OSTRE KOŁO"... 

Możesz sobie sam we własnym zakresie zrobić coś niemal identycznego. Idziesz kupujesz rame malujesz dokupujesz koła i masz cały rower. Pomijając fakt że ten konkretnie rower mi sie nie podoba to ja właśnie bym tak zrobił. I w sumie robię tylko że przerabiam rower z starej szosy i wymieniam wszystko po kolei jak uzbieram kase.

Jeśli pytasz o konkretną nazwę firmy z której rama pochodzi to nie pomogę, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o markę mi chodzi :) może się on nie podobać :) rzecz gustu. Mnie podoba się on wybitnie i jestem ciekaw jak wyglądają inne modele tej marki x. Szukałem marek Szwajcarskich ale żadna mi nie pasuje ehh co do ostrego koła to nie jestem jego jakimś wielkim fanem ale tak się składa że nabyłem ostatnio starą szosę (Romet Pasat) w cenie złomowej i na razie doprowadziłem go do stanu używalności a z czasem chciałbym go porobić po swojemu. Jedną z dwóch opcji rozważanych przez zemnie to własnie stylistyka tego roweru :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o markę mi chodzi :) może się on nie podobać :) rzecz gustu. Mnie podoba się on wybitnie i jestem ciekaw jak wyglądają inne modele tej marki x. Szukałem marek Szwajcarskich ale żadna mi nie pasuje ehh co do ostrego koła to nie jestem jego jakimś wielkim fanem

 

To nie jest rower konkretnej marki tylko składak na starej szosowej ramie. Co do samej ramy to niezależnie od marki wszystkie wyglądają podobnie, więc nie szukaj po markach. Lepiej przejrzyj w tym subforum wątek zatytułowany "[ekshibicjonizm] pokaż swojego sprzęta", to się naoglądasz, a przy okazji dowiesz trochę o markach, bo ludzie często piszą na jakich częściach swoje rowery budują. Jak już się naoglądasz i zajarasz jeszcze bardziej, to poczytaj w innych wątkach w tym dziale o pojęciach, składaniu roweru i radzeniu sobie z różnymi problemami. A potem dopiero zadawaj dalsze pytania ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym może jest :) myślałem tylko że ten napis "Swiss made" plus ten czerwony jest standardowy ale widzę podobne na ramach tego producenta i znalazłem też twój rower :) teraz już wiem skąd to wiesz że to Sursee. Pozostaje znalezienie modelu   dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...