Skocz do zawartości

[Rower] Kands Maestro 2013 - test etapowany


Rekomendowane odpowiedzi

 

takie mam błotniki ich do sztycy nie zamontuja, sa na srubki jakies wiec nie wiem

Srubke wkrecasz obok stopki, tam jest faktycznie malo miejsca, wiec powinna byc krotka. Dodatkowo jest to dziura nagwintowana - nie potrzeba miejsca na nakretke.

Bez zdjecia tylnego kolka raczej nie zalozysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, kapowac, choc moim zdanie wlasnie od wloskiego capire to pochodzi. ojciec chrzesny rozpropagował: ,,capisci ? si, capisco . capito''. a od capisco do kapowac tylko maly krok. czasem sie zastanawiam czy jakies polskie slowa do innych jezykow przeszly. my uwielbiamy wlaczac cudzoslowie do jezyka oczystego... 

 

 

pochwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za ten wątek, z żoną zdecydowaliśmy się na męski i damkę. Mam za sobą 50km, podokręcałem mocniej. Jeździ się przyjemnie :)

 

Dzisiaj miałem wycieczkę po kryptonite'a evo 4 ls. Tylko ten Wrocław mógłby mieć lepszą nawierzchnię... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w decathlonie wroclawskim dzisiaj bylem. nasze kandsy, energy 1300-1100 jak i maestro, to przy cenie-jakosci-osprzecie rowerow z deca to wyzsza polka. w cenie do 2 tysi mieli rowery na osprzecie altus-acera i zoomach jako uginaczach. 

ps. pojechalem specjalnie, by ich oferte szos pomacac. nie mieli zadnej! pomimo tego, ze zarowno mailem jak i telefonicznie potwierdzili mi dostepnosc road bike'ow... zenada. 

 

ps2. w sklepie rowerowym, ktory miesci sie na terenie portu miejskiego we wroclawiu przy ulicy reymonta, tez maja kandsy. 

 

 

pochwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po długim czytaniu Forum :) wreszcie sie zdecydowałem na Kandsa Maestro ;) można go kupić juz za około 1200zł więc cena super a i kolegę namówiłem właśnie na ten Rowerek bo chciał kupić Rrossa Evado 2.0 :P . Najbliższy sklep mam w Brzezinach wiec nie tak daleko podjadę tam oblukam przymierzę się (rama 19/210) i pewnie wrócę do domu z nowym sprzętem :D no i oczywiście pochwalę się Tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchniowa rdza to nawet na tarczach hamulcowych samochodu się pojawia po nocy.

Taka rdza to pikuś bo wystarczy przepłukać olejem i sama zlezie.

Ostatnio syna zawiozłem na wieś do rodziny. Miał swój rowerek ze sobą.

Pojeździł z 2-3 dni, a resztę to stał...na dworze.

Deszcz na niego lał. Jak go zobaczyłem to pomyślałem, że złom bo wszędzie ruda.

Ale po przyjeździe do domu okazało się, że to tylko nalot z rdzy.

Kaseta sama się odrdzewiła gdy naoliwiłem porządnie łańcuch.

Śrubki i inne detale posmarowałem pędzelkiem zamoczonym w oleju i nawet bez pucowania rower wrócił do pierwotnego wyglądu.

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jest to mój pierwszy post na forum.

 

Dzisiaj stałem się, miejmy nadzieję szczęśliwym posiadaczem Kands Maestro.

Nie mając zupełnie żadnego doświadczenia w branży rowerowej postanowałem oddać rower na złożenie i regulację do serwisu rowerowego. Jako, że była już dość późna godzina rower odbieram dopiero jutro.

 

Wybór roweru rozstrzygnął się pomiędzy takimi modelami jak Lazaro Integral V3, Uibike Crossfire i wybrańcem Kands Maestro.

 

Jako, że mam 182cm wzrostu i 90kg wagi zdecydowałem się na rozmiar ramy 21' w najładniejszym moim zdaniem białym kolorze :thumbsup:

 

Po przytachaniu pudła do serwisu serwisant zapytał dlaczego 21' ? :mellow:

No i kurde powiem, że zabił mi ćwieka.

 

Przymierzałem się do Crossfire'a z ramą 21' i była bajka (takie było uczucie), natomiast po szybkiej przymiarce do mojego Kandsa mam dziwne uczucie "wielkości" roweru.

Teraz nie wiem czy sobie wkręcam, czy po prostu tak jest, bo co można powiedzieć po 10 sekundowej przymiarce i zrobieniu 5 metrów obok sklepu. Cholera wie, ale nie daje mi to spokoju, czy nie popełniłem błędu wybierając 21' :confused:

 

Jutro się okaże po nawinięciu pierwszych kilometrów na koła.

Może to kwestia przyzwyczajenia po przesiadce z holenderki.

 

Jutro zdam relację, gdy rower będzie w pełni poskładany i wyregulowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem żywym dowodem że na 21 ramie dasz radę ja mam 180 a przejechałem już ponad 3 tyś od zakupu i z początyku pojawiały się różne bóle np kręgosłupa po dłuższej jezdzie możliwe ze rama 21 była tuta przyczyną do tego ból w prawym kolanie  ale po odpowiednim wyregulowaniu siodełka dolegliwości zniknęły minimalnie regulowałem kierownice jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...