Skocz do zawartości

[kierownica] Pomoc w doborze


majql

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na etapie wymiany kierownicy i chciałbym się zwrócić do was z prośbą o pomoc w doborze. Aktualnie posiadam Author A-Gang 670mm i takiej szerokości też poszukuję, ewentualnie może być dłuższa( zawsze można dociąć). Wznios jakiego poszukuję to tak 25-30 mm. Średnica 31.8mm i z gięciem mam największy problem. Chciałbym jak najmniejsze gięcie do tyłu. Ile jest w obecnej nie mam pojęcia, producent nigdzie tego nie podał. http://bikekatalog.pl/2008/?ppg=show&baza=komponenty&pid=1437&fname=Author&mname=A-Gang W załączniku dodaję zdjęcie pokazujące jak to wygląda, może ktoś ma podobne i wie ile to jest :) . Szukam raczej czegoś niedrogiego, tak do 100zł. Pozdrawiam i liczę na was.

post-139639-0-44464500-1370597911_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jak najmniejsze gięcie do tyłu.

 

Ale zdajesz sobie sprawę, że większe gięcie do tyłu = lepsza ergonomia? Tak patrzę na to Twoje zdjęcie i mam wrażenie, że masz kierownicę z niedużym wzniosem całkiem mocno skręconą do tyłu. Może spróbuj na początek przekręcić ją do przodu, zmniejszy Ci się "backsweep" i zwiększy nieco wysokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...