Skocz do zawartości

[siodło] XC około 150zł


bardakon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić siodełko do ostrzejszego XC, do tras do 50km. Najlepiej zeby ważyło nie więcej jak 300g.

Czy dużo pomaga dziura w siodełku?

 

Znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item102405553_nowe_v..._promocja_.html 110zł firma Velo.

 

Przeczytałem na tym forum, że velo robi straszne deski, więc nie wiem jak to będzie z wygodą- nie może być strasznie twarde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post o wyborze siodła... Siodełko jest indywidualnym wyborem każdego bikera, nikt nie poradzi Ci jakie siodło będzie dobre dla Ciebie. 10 osób powie, że siodło A jest super, a Tobie nie będzie pasowało. Musisz sam dobrać siodło metodą "testu". Jedziesz do sklepu z rolką taśmy izolacyjnej. Kupujesz jakieś siodło ale zastrzegasz sobie, że chcesz je sprawdzić, obwijasz pręty taśmą i montujesz. Paręset metrów pozwoli poznać trochę czy siodło pasuje, jeśli nie demontujesz, odwijasz taśmę i zabierasz kasę. Ja tak jeździłem kiedyś na 9 siodłach podczas jednego zakupu aż wybrałem odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze w mojej miejscowosci jest 4 sklepy rowerowe. w pierwszym nic nie ma, drogo jak cholera, gosc sie malo zna albo udaje ze sie zna, w drugim kompletnie nic nie ma, same rowery, albo osprzet SIS :(. pozostaja dwa sklepy: obydwa dosc dobrze mnie znaja, bralem nawet na kreche w jednym, wiec mysle ze bedzie ok :)

 

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...