Skocz do zawartości

[rower do 3000] rower na sezon 2013 wasze opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Rowery .docrower na sezon 2013 wasze opinieJako nowy na forum witam wszystkich serdecznie.

Chciałbym was prosić o wybór roweru dla mnie jak i dla osób które szukają modelów na sezon 2013
Szukam roweru do jazdy po mieście jak i wyprawy w terenie dla osoby o wzroście 186 cm i oczywiście jest to rower górski MTB. Jeżdżę codziennie. Rowerek najlepiej na kołach 29
Obecnie odwiedziłem wszystkie sklepy u siebie w mieście i szukam roweru do 3000 zł. Każdy sprzedawca zachwala oczywiście swoje produkty. Jednak łatwo można przepłacić za produkt gdy człowiek nie zna się na podzespołach. Przeszukałem również fora i o wielu modelach które podam poniżej nie można za wiele znaleźć, a najczęściej wymieniany rower to kross. :icon_cool: Chciałbym was prosić o podanie plusów i minusów poszczególnych rowerów i oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje z waszej strony. Kwota roweru to 3000 zł z małym odstępstwem. Podgląd stron z rowerumi w dołączonym pliku.

Leader FOX Point Pro

MBIKE Shottas HT02 29er

GIANT Talon W

Kross Level B6
Unibike Flite 29
Medano Photon 02
 
Jeszcze jedno pytanie czy ktoś z was miał do czynienia z rowerami Mbike, Medano gdyż o tych rowerach to jest na forach bardzo mało.
 
Rowery .doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...