Skocz do zawartości

[spd] możliwość jazdy w normalnych butach na pd sh-M530


dyzio833

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko kwestia dystansu. Jak po bułki do sklepu to można pojechać, ale szczyt komfortu i stabilności nogi to nie będzie. 

 

P.S.

Jak coś to mam nie używane plastikowe nakładki od Shimano które bardzo chętnie sprzedam, bo i tak nie są mi potrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup M520, a jak nie sprawi Ci to problemu to najlepiej dołóż do M540. Te które podałeś są całkowicie nieopłacalne.

Trochę drogie są one bo prawie 150 zł +przesyłka. Myślę, że na sam początek przygody z spd spokojnie wystarcza M520.

 

Mógłbyś napisać dlaczego odradzasz tych 530 ?? Ta osłonka to tylko taki pic i to niczego nie chroni czy jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M530 to dokładnie to samo co M520 tylko dodana jest ta "osłona" która przed niczym nie chroni, a różnica między M520, a M540 jest taka, że te drugie możesz serwisować bez dedykowanego klucza. 

 

No rozumiem ale jednak skusze się na te M520 ponieważ już zainwestowałem w buty Sh-M088 i na razie krucho z kasa :) Co do klucza to zamawiam z kuzynem 2 komplety więc raczej oby dwoję na raz nie zgubimy. 

 

Dzięki za poświęcony czas i fachową poradę ;)

 

Temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...