Skocz do zawartości
  • 0

wiekowy rower


Gość Ela

Pytanie

Porady mi trzeba.

Mam rower, który ma jakieś 13 lat. Góral, damka. Rower był "garażowany" przez te wszystkie lata, od kilku lat w ogóle nie był używany. Powiedzcie mi czy taki sprzęt, oczywiście po generalnym remoncie, nadaje się jeszcze do jeżdżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gienadij Dżonson

Witam

Aby pozbyć się zimowej nadwagi kupiłem wiosną piękny klasyczny rower męski marki MASSHOUSE Made in Holland w bardzo dobrym stanie.

Jeździ się nim tak fajnie, że zacząłem po 20-u latach jeździć rowerem. 3 przerzutki w torpedzie działają pięknie.

Zamontowałem w nim na kierownicy palmptopa z GPS-em (bo nie ma licznika) i robię nim co wieczór 40-50 kilometrowe rajdy poza miasto słuchając muzyki albo audiobooków.

Z ciekawości, co to za marka MASSHOUSE zacząłem szukać w necie informacji. I... nic nie znalazłem.

Dowiedziałem się tylko od znajomego, który przywiózł ten rower z Niemiec, że był produkowany w latach 60-tych lub na początku 70-tych ub. wieku. A jak już wspomniałem bicykl jest w stanie nienagannym - nie ma żadnych ubytków ani lakieru, ani chromu, ani zdartych naklejek, światła i hamulce sprawne. Wygląda jakby prawie nie był jeżdżony. A mimo to wszystko działa jak w nowiutkim rowerze. Ma nawet zamek na kluczyk. Jedyne co w nim zrobiłem - to po polerce chromów prysnąłem je lakierem bezbarwnym. Ale to bardziej z radości posiadania tak pięknego roweru i nadgorliwości, niż rzeczywistej potrzeby.

A teraz prośba: jeżeli ktoś posiada informacje na temat rowerów MassHouse, to proszę o kontakt (e-mail lub telefon).

Nie ukrywam, że jak nim się nacieszę, to będę chciał go odsprzedać jakiemuś pasjonatowi.

Pozdrawiam

silgum@o2.pl

 

i szerokiej drogi 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...