Skocz do zawartości

[pompka] BETO tania i niezawodna?


Wilku89

Rekomendowane odpowiedzi

Zacytuję swoją wypowiedź z innego wątku [ http://forumrowerowe.jgc.pl/pompka-jaka-po...cie-t10582.html ]:

 

"nie wiem czy to coś znaczy ale ten własnie model pompki Beto miałem ja i 4 moich kolegów...wszystkim rozpadła się ona przy próbie dopompowania średnio twardej opony [a dokładniej połamały się plastikowe gwinty które są na jej końcach pod tymi czarnymi nakrętkami i pompka skończyła w 3 częściach niezdatna do użytku]. Można o niej powiedzieć że to pompka makrokeszowa więc polecam ostrożność..."

 

Osobiście, to bym jej nie kupował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no nie wiem, czy ją kupić, bo akurat dyszkę na bazie mam, jeszcze 55, ale czekam rogi ritcheya wcs, a szkoda mi 40 zeta na ponpke wydawac i tak jeszcze jakies 500 pln musze zebrac na sztyce, nidony, koszyczki, sakwe,licznik,kask,solonke neopronowa i takie tam... Mowisz sebekfireman, ze pompka dziala, jak nalezy? Jest plastikowa cala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos z Was wrzucic tu fotke, jak wyglada ta pompka zamocowana do ramy ? najlepiej razem z bidonem i koszykiem. Z gory thx :D

 

Ok. zamowilem pompkę "Author AAP One". Kilka osob z forum ją ma i same pozytywy zebrałą, więc ją kupiłem. Zresztą Author to good firma :) Bardzo prosze o fotke, jak wyglada zamocowana ta popmpka do ramy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

mam taka tylko "pod szyldem" BBB. uzywam ja do kol w kolarce, na razie nie dlugo, ale daje rade. fajny na przegub przy koncowce, ulatwaiajacy pompowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Author AAP One

pompka fajna... dobra jakościowo i ogólnie sprawna pod każdym względem(pompuje ;) )

 

 

290420060092dp.th.jpg

290420060035yd.th.jpg

290420060064pg.th.jpg

290420060070jw.th.jpg

 

Było więcej ale coś wyrzuciło mnie z forum i niechciało mie się od nowa wszystkiego wrzucać...

 

Sorry za jakość ale robiłem z koma z fleszem(ciemno było)

 

Tu też coś jest:

http://www.rower.com.pl/rowery-akceroria/5...or-aap-one.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką Beto jak w tytułowym poście, dodatkowo ma zamontowany przy główce manometr. Pompka działa od roku, niezawodnie, chociaż napompowanie powyżej 50PSI to już ciężka sprawa. Manometr jest czysto uznaniowy, ale widać "czy nie ma powietrza, czy jest".

 

Pozdrower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Beto, nie wymagam wiele od pompki wyprawowej więc jest spoko, co do jej działania nie mam zadnych zarzutów, tylo od azu trzeba wyrzucić te plastykowe śruby które są w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...