Skocz do zawartości

[przerzutka]Coś z kółeczkami?


MeNtOr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po przejażdżce rowerowej, zdcecydowałem się umyć cały napęd począwszy od łańcucha skończywszy na kółkach w przerzutce.

 

Mianowicie chodzi mi o "kółka" rozkręciłem je umyłem i spsikałem wd(kiedyś byłem amatorem: :) )

 

Po założeniu troszkę jakby mają luzy.Czy też ta macie? I jak się pedałuje dziwny dzwięk mają

 

 

DODAM ,ŻE TO ALIVIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dziwne dźwięki - jeśli przybierają formę piszczenia - to może być wina nie nasmarowanych kółek. Umyłeś je => wypłukałeś smar. Posmaruj łożyska smarem do łożysk (w ostateczności możesz użyć zwykłego do lańcucha na mokre warunki).

Pozdrówko naprawcze :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ten sam problem, wpierw byl astronomiczny luz, a pozniej bylo piszczenie. w efekcie wymienilem na łozyskowane kółka bbb rollerboys za 35 pln w harfie... efekt ? czuje jakbym mial xtra? :D no moze bez przesady, ale wg mnie precyzja wzrosla.. nic ci z tylu nie trzeszczy, pelna kultura jazdy.

 

jak kogos nie stac na nowa przerzute, lub uwaza ze posluzy tylko" te kółeczka", to polecam taki manewr z kółkami :( ( a oryginalne jedno przypialem do kluczy, a drugie dalem dziewczynie:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...