Skocz do zawartości
  • 0

Zakup roweru MTB do 800zł. Kands energy 900


Gość Tiger

Pytanie

Witam. Zamierzam kupic rower MTB w cenie do 800zł. Wiem, że dla wielu z was, taka cena za rower, to smieszne pieniądze, ale dla mnie to dosc dużo i długo sie do tego zbierałem ;). Mieszkam w małym miescie (70-80tys) nad Odrą więc najwięcej będę jeździł własnie w plenerach. Nie podejrzewam, żebym przejechał jednorazowo więcej niż 50km. Po przeglądnięciu allegro w tym przedziale cenowym najbardziej przypadl mi do gustu ten model:

http://allegro.pl/rower-kands-energy-900-solidny-goral-aluminium-i3130474255.html

Opłaca się go zakupic na moje wymagania? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

na twoim miejscu przemyślałbym zakup roweru używanego - w tej cenie można znaleźć już coś godnego uwagi, na dużo lepszym osprzęcie. Nie wiem, co masz na myśli pisząc o plenerach, ale jeżeli są to łąki, lasy i pola, to najbardziej do tego celu nadają się rowery typu cross lub trekking. Są szybsze, w tej cenie będzie też większy ich wybór. To moja propozycja - sam kupowałem dla mojej dziewczyny używanego trekkinga, bo ona nie zapuszcza się w trudny teren, a jazda na nim jest dla niej wygodniejsza niż na mtb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu przemyślałbym zakup roweru używanego - w tej cenie można znaleźć już coś godnego uwagi, na dużo lepszym osprzęcie. Nie wiem, co masz na myśli pisząc o plenerach, ale jeżeli są to łąki, lasy i pola, to najbardziej do tego celu nadają się rowery typu cross lub trekking. Są szybsze, w tej cenie będzie też większy ich wybór. To moja propozycja - sam kupowałem dla mojej dziewczyny używanego trekkinga, bo ona nie zapuszcza się w trudny teren, a jazda na nim jest dla niej wygodniejsza niż na mtb.

 

 

Myślałem o używanym, ale mam słabe pojęcie na temat sprzętu i cięzko mi ocenic, czy znaleziony model sie opłaca kupic, czy nie.

Może masz racje, zastanowie sie nad crossem. A co do samego modelu który wrzuciłem-byłby to dobry model dla amatora?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...