Skocz do zawartości

[rower]Czy macie sny?


Rekomendowane odpowiedzi

jaaaaa ale dzisiaj głupi sen miałem.

Pojechałem gdzieś na rowerze. I tam było jakieś wybrzeże i taki ostry betonowy zjazd. I wszyscy rowerzyści schodzili, a ja stwierdziłem że zjadę. No i zjechałem (tak bardzo technicznie i w ogóle super) ale było mało miejsca na wyhamowanie i sunąc bokiem wpadłem z rowerem do wody. I on zaczął tonąć ale go nie mogłem dosięgnąć. I jak już go w końcu złapałem i jakoś się wydostałem to musiałem go zostawić żeby iść na informatykę... i siedzę na tej informatyce i co chwile zaglądam za zasłonkę za którą było to wybrzeże i tam stał rower (rano się zastanawiałem jak on mógł tam stać bez nóżki;) ) No i tak co chwilę wyglądałem i jak zadzwonił dzwonek to poszedłem do domu.... I ZAPOMNIAŁEM O ROWERZE!!! doszedłem do ronda (tak na serio jakieś 1,5 km od szkoły), przypomniałem sobie i biegiem z powrotem na wybrzeże. (dzwoniąc do wszystkich znajomych żeby poszli go przypilnować aż nie przybiegnę - ale nikt nie odbierał tylko wszędzie włączała się jakaś muzyczka dżemu) Jak dobiegłem na miejsce to zobaczyłem że rower nadal stoi ale jest już nieźle obrobiony... wynieśli AMORA (!!!) koło przednie, przerzutki tył i przód, łańcuch, lewą klamkomanetkę, hamulec przedni, sztycę, siodełko, licznik, rękawiczki i arafatkę. I w tym momencie obudziłem się zadyszany... (tak swoją drogą ciekawe jak on się utrzymywał w pozycji pionowej bez amora i kola...

brrr więcej takich snów sobie nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wytlumacze!

pudzianowski na rowerze - cykloza, chodzisz na dyskoteki i pakujesz albo kiedys to robiles :)

las - miejsce twoich wypadow rowerowych, jesli nie to musisz sprobowac!!

niedzwiedzie - lubisz filmy przyrodnicze (z ludzmi w roli glownej tez :P )

onet - oczywiscie zamilowanie do kompa

 

ciekawe czy dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę swoją analizę ;)

 

"tresowali niedźwiedzie"- masz psa, albo chciałbyś mieć, jakiegoś wytresowanego sporego owczarka. niedźwiedź w lesie... był jakiś taki tekst w pytaniach do cyklotyka czy chroniłbyś rower sobą czy siebie rowerem. myślę, że broniłbyś rower :D

 

gonił cię pudzian - jak już sam pisałeś nie jesteś wypakowany może jakiś strach przed tymi co są ;) albo naczytałeś się na forum opowieści o zwiewaniu przed dresami na rowerze.

 

onet wiadomo. ale ludzie w środku lasu i tresowane zwierzęta. NPC z którymi można gadać i sprawdzić pocztę xD , to mi wygląda na granie w RPGi.

 

wnioski: uzależnienie od roweru, forum, dużo grasz i nie przepadasz za dresami (kto przepada :P)

 

co ty na to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh a mi się śniło że jechałem po jakiejś szeeeeerokiej, szutrowej ścieżce między ludźmi, tak ze 150km/h na oko ;) I nagle przede mną pojawił się rowerzysta jadący powolutku prosto na mnie, a ja z tej szybkości wychamowałem na jakichś 2m (rowerzysta pojechał gdzieś obok) i wyrwałem sobie blok z buta podczas hamowania, pojechałem dalej i zauważyłem że mam w podeszwie dziurę, a zamiast bloku takie mocowanie jak od lampki, że niby tam się blok wkłada ;) Dalej nie pamiętam albo nic nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo naczytałeś się na forum opowieści o zwiewaniu przed dresami na rowerze.

 

To nie były dresy, to były żmije... ;)

 

Tak co do tematu to mi się ostatnio mało śni, ale sądze, że będzie więcej bo za dużo scen z NWD 7 się naoglądałem... :D Pzdr!

 

PS. Chyba analiza Majstra jest lepsza, może ze względu na to, że lubie RPG'i. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem jedno, snów nie mam. Może dlatego, że śpię :) Ale jak czytam te Wasze nocne przygody, to nawet się cieszę, że mnie to omija.

Pudzian na rowerze, może na takim małym "Buli 2" z czterema kółkami i różowymi wstążeczkami przy kierownicy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu śnila mi się fura (nie wiem czemu) Wilka89 :034:

(tak to ona, poznałem po charakterystycznym breloczku pod siodełkiem :twisted: )

Natomiast, parę dni temu z kolei śnił mi się jakiś rower BMX :) (niebiesko-fioletowo-różowy)

Skutki cyklozy i uzależnienia od forum? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Oj sporo mi się śni, zazwyczaj dziwne. Raz że zostawiłem rower na chodniku i widziałem jak złodzieje odjeżdżają i jeden spadł z samochodu :D Butowałem go i butowałem ale nie oddał :D

 

Albo że idę i spotykam kolegę na moim rowerze jak pstryka klamkami i go pilnuje. Kawałek dalej moja mama schodzi z jakichś schodów a potem zawraca, wchodzi z powrotem i odjeżdża. Bez sensu.

 

I takie tam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowerowy sen oczywiście że są :D ostatnio chyba z tydzień temu śniło mi sie że jechałem po jakiejść trasie DH :| i podczas zjazdu z kładki miałem zamałą prędkość efektem było że wpadłem w drzewo.... i sie połamałem xD. Obudziłem sie cały spocony w środku nocy Oo bałem sie zasnąć później hehe... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...