Skocz do zawartości

[Nocleg] Czego oczekujecie od rowerowego noclegu?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

śledziłem wątek już jakiś czas. Świetna miejscówka. bardzo schludnie wszystko wygląda. Ale...nie można wynająć np. pokoju? Jak bym chciał przyjechać z żonką i 2 małych dzieci to muszę od razu cały domek brać? Przemyśl to z tymi miejscami? Jak i wyżej popracuj nad stronką, fotki ładne, ale mało i ogólnie skromnie to wygląda. Koniecznie pamiętaj sfotografować pierwszych klientów i wstawić fotki np. przy grillu lub ognisku, jak myją rowery itp.

Życzę powodzenia, a jak zmienisz politykę wynajmu to może i do zobaczenia ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sugestia zakładka : Izerski Zakątek->Gospodarstwo zmień zdjęcie bo wygląda bardzo pesymistycznie.

 

Możesz dodać jakaś galerie na forum.  Jak uda mi się zebrać ludzi podczas wakacji to zapewne odwiedzimy ten zakątek.

 

I jak to  u mnie mówią;  "Niech ci sie darzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz kilka pytań...

1. Myślałem o tym, ale może za jakiś czas jak pędzie komu ją robić. Stół jest stabilny ;)

2. 6 osób jest to ilość do wygodnego mieszkania w domku. 

 

@outta82 A nie wolisz mieć całego domku dla siebie? Nie musisz się martwić o to czy łazienka jest wolna i czy na kuchence ktoś inny akurat nie robi sobie jajecznicy;)

 

@segate Przyłapałeś mnie. Zdjęcie miało być zmienione, bo jest sprzed 3 tygodni kiedy dopiero zszedł śnieg ;) To jest sprzed dwóch dni. Lepsze? ;)

 

Prowadzenie strony jest dla mnie nowością. Jest masa rzeczy których nagle trzeba się nauczyć. Co najważniejsze cały czas pracuję, poprawiam i ulepszam. Dzisiaj pada także z roweru nici. Pewnie posiedzę nad zdjęciami albo przygotowaniem tras ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@outta82 A nie wolisz mieć całego domku dla siebie? Nie musisz się martwić o to czy łazienka jest wolna i czy na kuchence ktoś inny akurat nie robi sobie jajecznicy;)

 

Heh, pewnie że bym wolał, ale...na pewno nie zdecyduję się na coś takiego ze względu na koszt. To tak jak by płacić dodatkowo za puste i niewykorzystane pokoje. A nie mam problemu z wspólnym gotowaniem ;)  Dodatkowo, wiesz, żonka i dzieci wszystko pięknie, ale fajnie było by spotkać w domku innego rowerzystę na wspólne wypady. A ekipę nie zawsze można zebrać. No nie wiem, opcja cały domek dla ekipy lub osobno pokoje dla mniejszej ilości osób, np. 2 lub rodzinka z dzieckiem wydaje się sensowne. Nie zawsze trafi się cała ekipa którą będzie stać na wynajęcie całego domku. Myślę że szybciej zbierzesz komplet "pojedyńczo". Ale oczywiście czas pokarze, przecież dopiero zaczynasz i na pewno z biegiem czasu będziesz weryfikował, zmieniał i dostosowywał do optymalnych warunków.

PS. Mocno rozreklamuj że jesteś blisko Singla pod Smrkiem, to powinno przyciągać jak magnes :D

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem jak rozwiązać problem trzymania roweru. Kitranie sprzętów za 10-20tys w ogólnodostępnym (nawet dla gości) pomieszczeniu mnie nie satysfakcjonuje, może dobrze zabezpieczone  pokoje z miejscem na rower lub otwieranie/zamykanie rowerowni tylko przez pracowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały pomysł a co do "wymagań" to mam kilka już wspomnianych wyżej.

 

    Osobiście wolę spać na słomie byle by mój rumak był bezpieczny.

    Jeśli chodzi o zaopatrzenie to kilka narzędzi i miejsce do serwisowania rowerów np. stojak rowerowy serwisowy

    Wspomniane wcześniej BEZPIECZEŃSTWO naszych rumaków.
 

 

p.s uwierz, będę pierwszym klientem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam w bardzo bliskich planach przekształcenie zwykłej agroturystyki w miejsce, w którym rowerzysta będzie czuł się dobrze. Dlatego jestem bardzo ciekawy, czego oczekujecie od miejsca, w którym śpicie podczas rowerowych wypadów - od strony zaplecza rowerowego. Lokalizacja jest świetna, w górach, wystarczy wyjść przed bramkę i już jest się na oznaczonych trasach rowerowych. W miarę blisko na start paru maratonów w tym sezonie :) Strona domku już powstaje. Mam zamiar wrzucić na nią tracki własnych wycieczek, mapki i może jakieś rowerowe aktualności z regionu.

 

Mam już parę pomysłów, póki co ich nie zdradzam :) Czekam na Wasze propozycje!

Od rowerowego noclegu oczekuję... ciszy, dostępu do wody, gładkiego miejsca pod namiot i braku zabudowań w zasięgu zwroku. Ot po prostu na wypadach rowerych nocyję zawsze na dziko.

Jednak gdybym nocował w domku to oczekiwałbym mozliwości wstawienia do do pokoju. Opcja wciskania między łóżkami odpada. O wiel sensowniejsza byłaby opcja obszernego przedpokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...