Skocz do zawartości

[Praca licencjacka] Podział kolarstwa górskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Od jakiegoś czasu piszę pracę licencjacką na temat podziału kolarstwa górskiego. Niestety, ciężko jest znaleźć jakiekolwiek OFICJALNE źródła (typu książki), w których mógłbym znaleźć chociaż drobne informacje na ten temat, a jak wiadomo nie mogę całej pracy napisać z głowy. Mogę wiedzieć wszystko na ten temat, ale praca nie poparta źródłami nie będzie zaliczona - współczesna edukacja.... Liczy się sucha teoria, doświadczenie ma małe znaczenie

 

Rozumiem że warto podać kilka definicji (zresztą już to zrobiłem), ale ciężko znaleźć np. książkę o enduro czy 4X, gdyż jak wiadomo kolarstwo górskie rozwija się bardzo dynamicznie, i takich publikacji (chyba) po prostu nie ma.

 

Jesteście w stanie jakkolwiek pomóc? Podać w jakich książkach znajdę jakieś informacje o innych dyscyplinach (xc, przełaj, all-mountain, FR, DH itd). Mogą być zarówno w wersji elektronicznej (pdf) jak i zwykłe książki, jednak obawiam się że tych zwykłych mogę później nie dostać w księgarni/bibliotece, bo takich książek wiele nie ma. Oczywiście strony internetowe też mogę cytować, jednak fajnie by było aby były możliwie jak najbardziej "oficjalne" - wikipedia odpada

 

 

Dzięki z góry za KAŻDĄ pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pamiętaj, że przy pisaniu pracycy dyplomowej możesz posługiwać się również czasopismami np. Bike Board lub MagazynRowerowy. Możesz cytować lub parafrazować wypowiedzi sportowców i trenerów, Nie jesteś ograniczony tylko do korzystania z książek:) Możesz też zajżeć na angielską wiki i zobaczyć źródła z jakich korzystali przy pisaniu artykułu i skorzystać z nich bezpośrednio. BTW fajny pomysł na pracę, na AWF-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...