Skocz do zawartości

[warsztat Kraków] klucz do kontr i bacik


vinorafix

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

właśnie odebrałem z zaplatania nowe kółko. Tym razem nie jest to już chamski joytech tylko mniamniuśna Miche na niskim kołnierzu.

 

Niestety nie mam bacika i klucza do kontr a chciałbym to wszystko mocno poskręcać.

Przy joytechu "######em młotkiem" i było OK, tym razem to nie przejdzie.

 

Oczywiscie wiem, że powinienem sobie kupić własny klucz i pewnie niebawem to uczynię, ale wcześniej mam kilka wazniejszych rzeczy na liście, np łańcuch.

Poza tym nie zmieniam zębatek za często, jak raz założę 18 z na tył i 52 na przód, to śmigam tak cały rok.

 

I teraz pytanie: Jest ktoś w krakowie kto mi pomoże za przysłowiowego browca?

A moze znacie jakiś serwis z takim kluczem?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

Starowiślna 37, Bikestudio.

 

W zasadzie w każdym serwisie powinni mieć ww narzędzia.BTW w Krakowie najlepszy serwis to:http://www.variobike.pl/ - pełen profesjonalizm, bardzo miła i rzeczowa obsługa. W zasadzie to jedyny serwis w mieście do którego nie mam uwag.Mbike na Łobzowskiej również daje radę - z serwisu nie korzystałem, ale zdarzyło mi się używać ich narzędzi na miejscu i zawsze służyli pomocą.Secesja na Powstańców Wielkopolskich - sklep drogi, serwis bardzo przyjemny, na pewno służą radą i nie będzie problemu z narzędziami.Bikestudio na Starowiślnej, byłem raz w sytuacji awaryjnej kupić dętkę, dlatego nie wypowiem się na temat ich kompetencji, ale pierwsze wrażenie bardzo nie miłe. Sklep mocno zaniedbany, może dla niektóry stwarza to undergroundowy klimat. Obsługa mocno wywyższająca się nad klientem - ciekaw jestem czy mają tyle samo w rękach co w gadce...Ando na Madalińskiego - sklep i serwis który zajmuje się m.in. składa ostre. Jak w Bikestudio sklep w wielkim nieładzie i obsługa straszna... Wymieniałem tam raz ośkę i był to mój pierwszy i ostatni raz. Ośka założona, ale śruby nie skręcone i po 5m drogi lewe ramie korby prawie zsunęło się z ośki. Do tego jeden z facetów tam pracujących pyszałek i cham. Drugi szczupły i z brodą dla odmiany bardzo rzeczowy i miły. Ale niesmak pozostaje.i na koniec NAJGORSZY serwis w Krakowie to BIKERSHOP. Jak zaczynałem swoją przygodę z fixed to nie byłem świadom jak szybko może wyciągnąć się łańcuch i zresztą nie zwracałem na to uwagi. Po ok 1000km przebiegu zwróciłem uwagę że ruszając korbami góra dół jest wyczuwalny luz. Pierwsza myśl osoby która całe życie jeździ na góralu, że to pewnie ośka do wymiany. Miałem po drodzę BIKERSHOPa więc podjechałem. Mechanik spojrzał na rower, poruszał korbami i potwierdził moją diagnozę. Po 1h odebrałem wymienioną ośkę, ale problem nie zniknał. Nadal czuć było luz na korbach, o czym się przekonałem już po odbiorze roweru. Co się później okazało? Ano to, łańcuch się wyniągnął i to on napinał się i luzował ruszając korbami imitując luz na korbach. No qr** - ja mogłem to przeoczyć, ale mechanik!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio byłeś w bikestudio? Wg mnie powinni zmienic nazwe, bo z tego co wiem kiedys dzialy sie tam jakies jaja, ale teraz daję głowę, że Piotrek jest świetnym mechanikiem ze sporym doświadczeniem. Wystrój jak wystrój, chyba nie o to chodzi.

 

Byłem może 2 tyg temu. Nie kwestionuje ich kompetencji, przedstawiam swoje subiektywne odczucia. Podejście do klienta rzutuje na to czy ten klient wróci. Moje pierwsze wrażenie było umiarkowanie pozytywne. A wystrój -tego się nie czepiam - serwis rowerowy to nie szpital (choć patrząc na te krakowskie czasami można odnieść inne wrażenie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechałem do secesji, chłopaki za zupełną darmoszkę dokręcili mi kontrę w minutę osiem.

polecam :)

 

i tak sobie myślę, że choć nie jestem chytrą babą z radomia, to jednak odłożę zakup klucza, (przyznaję, ten na forum jest naprawdę super.) i zawsze będę smigał do secesji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...