Skocz do zawartości

[wyjątkowy człowiek]Ryszard Chmielewski


Rekomendowane odpowiedzi

dobra fajnie ze poszedł na maraton , smutne ze mu nikt nie pożyczył choć z tego co wiem to rowery były do pożyczenia na tym maratonie

, ale dobra by mu kupować rower dla czego ja tak nie zrobiłam poszła bym na maraton i dostała nowy rower do po co mam ratować stare rowery ze złomu jak mogę takie coś zrobić fajny sposób na nowy rower za darmo , a co wy o tym myślicie tylko proszę nie mówicie ze jestem nie czuła nie współczuje

 

przepraszam za moją dziwną pisownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi o to, ze ci, za przeproszeniem, żal dupę ściska, że panu Rysiowi chcą rower kupić?

Znasz tego człowieka, rozmawiałaś z nim kiedyś na maratonach?

I w końcu, czy ty się kobieto nie orientujesz w realiach polskich emerytów?

Nie będę się dalej rozpisywał, starczy powiedzieć, że na emeryturze bez pomocy ciężko wyżyć, a co dopiero o pasji myśleć.

A pan Rysiu zasłużył sobie, chociażby i mieli mu epica fundować. Świetny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu jestem zszokowana ludzką znieczulica dla tego ze nikt mu nie pożyczył tego roweru i dziwną okazaną mu dobrocią i znalazł dobry sposób na nowy rowerek

derwisz nie o to mi chodzi niech mu kupują nawet samolot . i tak wiem to podobno jak życie studenta wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

............................................

QWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM

Masz trochę przecinków, kropek i dużych liter, jak ci się skończą to napisz :)

A tak na serio, pisz chociaż na tyle poprawnie, żeyby dało się zrozumieć sens wypowiedzi.

 

A co do opinii, to pan Rysiu ma nienaganną, powiedziałbym że jest tak optymistycznie nastawiony do wszystkiego, że sprawia wrażenie, jakby przybył zupełnie z innego świata.

Niewielu takich ludzi poznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To lepiej zacznij zwracać uwagę na poprawną pisownię - klawisza 'Shift' na klawiaturze też nie masz? Strona sjp.pl nie działa? Znaków zapytania też nie ma? A za dziwną pisownię się nie przeprasza tylko się ją poprawia...

 

A Pan Rysio to Pan Rysio, na maratonach Poland Bike możliwości wypożyczenia roweru nigdy nie było, Pan Rysio to osoba arcypozytywna i rozpoznawalna, trzeba z nim porozmawiać, albo po prostu spotkać na trasie... Tobie pewnie chciałoby się pobiec, gdybyś nie miała roweru do dyspozycji.

Takich ludzi rzadko się spotyka i za to mu się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
dla czego ja tak nie zrobiłam poszła bym na maraton i dostała nowy rower do po co mam ratować stare rowery ze złomu jak mogę takie coś zrobić fajny sposób na nowy rower za darmo , a co wy o tym myślicie tylko proszę nie mówicie

 

Ja myślę, że najpierw to powinnaś wrócić do szkoły i nauczyć się poprawnie pisać. Następnie przejechać, tak jak Pan Rysiek kilka maratonów na własnym rowerze, później jeden maraton MTB przebiec, a następnie zapytać samą siebie czy taki darmowy rower mi się należy. Dodatkowo zaznaczę, że Ryszard Chmielewski wcale o ten rower nie prosił.

 

W ogóle to na jaki temat ma być ta dyskusja? Jak zyskać darmowy rower?

 

Jak dla mnie temat do zamknięcia.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...