Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

oj stare dobre termoplasty, marzyło się marzyło (a miało zwykłego LTSa alu) ino po co tu szosowe opony jak to był ... FR :)
(lobo też miało taką ramę z tego co pamiętam)

ps: ha! pamięć jednak jeszcze działa (a tak gadali na te margaryny): http://p1.pinkbike.com/photo/195/pbpic195855.jpg

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... i syćko byłoby git, gdyby nie fakt że woda w nich sie skraplała jak fiks, gięły się jak rozgotowany makaron a rozklejały jak zmoczone zeszyty 100 kartkowe w kratkę :)

 

Biken-leather-banana-holster.jpg

 

Taki random do poduchy :)

 

... i do przemyślenia dla Prezesa ;)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Prezes tak kombinuje czy aby nie pożenić tego od razu ze siodłem w jednym kawałku skóry ;)
 

8.JPG
Proponuję: dla ścigantów z tyłu, dla gendersów z boku a dla pseudo fixo hipsterów jeżdżących "bo tak się teraz jeździ"... z przodu, co by dodać męskości :D

A w temacie ogólnym -chciałbym tylko zauważyć, przypomnieć, że rozmawiamy tutaj sobie raczej o "offowych" kierunkach, ideach a nie pojedynczych rowerach dziwacznych.
Ale to tylko luźna uwaga, głównie dla "młodych i szybkich" co by zaraz nam tu chcieli znów nawrzucać sześciokołowce, rowery zrobione z drabiny albo zbudowane ze sztachet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
A w temacie ogólnym -chciałbym tylko zauważyć, przypomnieć, że rozmawiamy tutaj sobie raczej o "offowych" kierunkach, ideach a nie pojedynczych rowerach dziwacznych.

 

A ja bym chciał też zuwazyć, że przez rok istnienia tego watku, od czasu dajmy na to pokazania prototypu fatjumpa (ktoś pamięta? :)), niektóre kierunki "offowe" zostały standardami w rowerowym grajdole.

Ot, taka urodzinowo-rocznicowa dygresja. ;)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

....bo pamiętać musimy, że mówimy:
- z perspektywy naszego podwórka
- z perspektywy przeciętnego sklepu i katalogu
A jak się stanie tak, że z lewej na ścieżce wyminie mnie monster a za zakrętem ja małżeństwo z dzieckiem na fatach beż żalu przyjmę iż czas zamykać ;)

A jeśli nam jakiś roczek mija (a niedawno i kalendarzowy) to może warto było by wybrać rowery/wydarzenie roku? Tak w naszym koleżeńskim towarzystwie. I co by się to stało tradycją.
(ale to tylko luźna digresione i za ogólną zjepkę się nie obrażę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jestem ZA plebiscytem na rowery.
Może jakiś podział na 3 kategorie (najlepszy fat, 29+, CX/MX) w formie ankiety podczepionej do wątku?
_______________________________________________________________________________

No i niech mi kto teraz tylko napisze, że stalowe ramy i węglowe widelce to "estetyczne faux pas"...;)

Jedna z ulubionych 44Bikes. Ciekawe jest też miejsce, gdzie powstają te rowery. :)

Galeria: http://prollyisnotprobably.com/2014/03/2014-nahbs-44-bikes-murdered-out-rigid-ss-29r/#10

 

2014_NAHBS_44_Rigid-1.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

lubimy 44, lubimy :)
Ciekawe, że nie zapodali charakterystycznego dla siebie mini łuczku przy sterówce.
Ciesze się, że plebiscyt się podobie, taki podział jak najbardziej, ewentualnie plus "inne" bo a nóż jakiś różnokołowiec się wciśnie albo singiel (o tym zapomnieliśmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..i opory ładne się generują na styku koła z rolkami prowadzącymi, i sztywność jest wybitna a już najciekawiej gdy jeździ się po piasku i drobnym żwirku.... ;)
Ale pewnie na halę lub w słoneczny dzień po pięknym czystym placu, powoli, nonszalancko... jak najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

 

 

Zajmanym był, ale już się sytuacja uspokoiła i "mi" przejszło a do niedzieli wręcz o tym zapomnę ;)

 

 

Z obozu Surly'ego ciekawe nowinki: singlowy grubas, miękka małpa i takie tam...

 

surly.jpg

 

p.s.: dodaję ZA plebiscytem jak również ZA tym że jednak psuje ten wyngiel czterdziestkęczwórkę :sick: 

 

 

POZDRo-:ver 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No i mnie przegłosowali... :verymad:

Mnie tam ten węglowy sztuciec pasi, tak samo jako konstruktorowi tego sztywniaczka i uważam, że estetycznego faux pas wcale nie popełnił, a już dolegliwości gastryczne w przypadku tego roweru to lekka przesada. :P

Co do oficjalnego plebicytu to proponuję, żeby wytypować po 3 najlepsiejsze z każdej kategorii + pomysł anarchiusza - wydarzenie roku (tutaj może być wszystko i bez limitów liczbowych: blogi, wystawy, i inne czasopisma) i w formie ankiety do głosowania podpiąć do tematu. Ale tu już niech Ojciec Założyciel decyduje, jak trochę wolnego czasu znajdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...