Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

...to dla poprawienia smaku odrobina dżemu japońsko-słowiańskiego
  (a dla prawdziwych smakoszy: wiśnie w paprykarzu :) ) :

DSCN9028.JPGDSCN9033.JPG
DSCN9034.JPGDSCN9036.JPG
nierdzewne haki (mniam mniam), gustownie dodane oczko pod bagażnik, linka w dolnej rurze i sporo (jak na moje potrzeby) miejsca na oponę 700x42-45
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
...to dla poprawienia smaku odrobina dżemu japońsko-słowiańskiego (a dla prawdziwych smakoszy: wiśnie w paprykarzu :) )

 

fresh-prince-shocked.gif?w=510

 

it's piękny! jest bjutiful!

 

________________________________________________________________________

Prosto z Taipei Szoł mocno węglowa Sarma (nie mylić z Sarna ;) ) i jej prototypowy fatbike pod nazwą

 

Shaman

Sarma-100mm-fatbike-rim-fat-bike-carbon-

 

oraz węglowa 100mm obręcz, która docelowo ma ważyć 750g.

 

Sarma-100mm-fat-bike-rim-carbon-frame-fo

 

Szczegóły na bajkrumorach.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarchy ... się czepiłeś, a ty wiesz ile waży taka końcówka linki? Pierwszy raz widzisz takie coś?

Toż to całe 1-2 gramy do urwania z konstrukcji całego bajka. Ludzie na anorekto-subforach-rowerowych wywalaja to jako pierwsze :thumbsup:

 

Pokazałbyś trochę więcej fotek tego, co tam się rodzi u ciebie. Zielone było w poprzednim wcieleniu jak widać. Cyclocross jakiś?

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Rambolu, NoBójSięBoga :) ja wagi? Nie widzisz tej szczoty na końcu linki? No jak tak można? O to mnie chodziło ;) 

Cyclocrossowo-turystyczne było ale suport jak na moje płaskie czoło za wysoko i opona wchodziła tylko przełajowa - stąd zmiany.
W oryginale Kuwahara (ta od bmxa na którym leciał ET w koszyku :) ) na rurkach Ishiwata EXO (4-krotnie cieniowanych!). Kolorek?
Ciemne bianchi nakrapiane "byleczym", zwolennicy retro ślinią się na takowe ale u mnie pójdzie do wyczyszczenia. Szału nie będzie zapewniam, składam budżetowo, cantilerowo i w układzie 1x8 ze starego szpeju shimano. Ot, jedna wisienka....sztyca tytanowa będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hehe, to widzę, że się nieźle nabrałem! :whistling: 
Ja byłem prawie przekonany, że te zielone, pozdzierane "bianchi" to celowo, coś na stylizację popękanych łusek Godzilli (jakaś kalkomania, czy cuś i teraz tylko na bezbarwny lakier czeka).
Anyway, ja bym tak zostawił... :teehee:
Coś w ten deseń:
50.jpg
Fullscreen-capture-7262013-71904-PM.bmp.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z nowości z przyszłości Breadwinner (http://breadwinnercycles.com/) odsłania rąbka tajemnicy przed NAHBS: nierdzewne haki (jak rozumiem tylko powierzchnie styku), wynglowe widły i dwa nowe modele: jeden to kategoria młynków do żwiru (szlifierki?) a drugi to ma być HT z dużym skokiem.

 

 

Ten HT to chyba tutaj na zdjęciu, zakładając, że ma założonego pajka z czarną anodą... Ciekawe jaka wielkość kół  :woot: ?

breadwinner-nahbs2014-preview4-399x600.j

 

Cały artykuł:

http://www.bikerumor.com/2014/03/11/road-to-nahbs-2014-breadwinner-cycles/#more-74425

 

A ja nieodmiennie wzdycham do tego.... Boskie malowanie, Boski wygląd,.... Boska cena....

 

final_24_copy_1024x1024.jpg?v=1361484036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to dla poprawienia smaku odrobina dżemu japońsko-słowiańskiego

  (a dla prawdziwych smakoszy: wiśnie w paprykarzu :) ) :

 

DSCN9028.JPGDSCN9033.JPG

DSCN9034.JPGDSCN9036.JPG

nierdzewne haki (mniam mniam), gustownie dodane oczko pod bagażnik, linka w dolnej rurze i sporo (jak na moje potrzeby) miejsca na oponę 700x42-45

 

 

 

No panie! oczka górne pod bagażnik jeszcze bardziej gustowne od wewnętrznej strony.

 

A pomysł żeby całość pociągnąć klarem w tym stanie jest kontrowersyjny ale to mogłoby być całkiem ql.

Podziwiam i czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

O! Stary prosty monopiwot :) Zaraz znów Wąsaty Thom pokaże całemu światu, że ON W LATACH 90 już dawno mówił, że takie rozwiązania są najlepsze, najprostsze i nie wymagającej nadmiernej obsługi.
A jak przypomnimy sobie do tego czasy treka STP, litespeeda tsali, takie wypusty jak moots YBB, SIRENa czy nawet starą SALSĘ to okaże się, że Ameryka już dawno odkryta, przeryta a teraz tylko odkopujemy pomysły w atmosferze nostalgii. Gdybym miał wybierać wolę tytanowe kółko jak w naszym żółtym przełaju z 30 stron temu - prostsze, lżejsze a gdyby do środka wsadzić okrągły elastomer (jak za starych czasów) to nawet coś na kształt tłumienia by się urodziło. Albo jeszcze prościej -coś na wzór Ritcheya Plexusa.
Oczywiście rodzi się jedno zasadnicze pytanie - czy naprawdę tego w CXie potrzeba? No i jak to jest ,że my staramy się świadomie ucieć gdzieniegdzie od amortyzacji a oni za taką wodzą wzrokiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

"gdzie"? W tym samy miejscu co w Twoim Peżo Mój Drogi
Może Ci nie w smak Tetryku Sezonu ale będzie lekko (tak niechcący), niskosuportowo, wielobiegowo i canti/vkowo ... bo ja tak chcę, bo taki sprzęt w domu mam i nie chcę wydawać teraz więcej.  Bo podobno nadal da się jeździć na zwykłej ośce z tyłu, sterach nie tapperowanych, V-kach i z dętkami.
A jak się okaże, że jednak "się nie da" to sprzedam, kupię inne albo przerobię Singulara pod monstera tylko wtedy zabraknie powodów do narzekań. No i co Ty wtedy Ivanu zrobisz bidoku? Pewnie przyczepisz się, że biegi zostawiłem jak ostatnia pi...da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Do kogo ta mowa-trawa Prezesie? Do mnie, który jeździ WYŁĄCZNIE na korbach na kwadrat, 94/68 a nawet 110/74, używa szybkozacisków Szitmano i sterów jednocalowych, doniedawna tylko nakręcanych?

 

Poprostu dziwnym mi sie zdało iż przy tak szerokim stopniu ingerencji w ramę nie poszedłeś jeszcze kroczek dalej i nie zaordynowałeś adaptera tarczy.

 

Tak trochę jakby wybrać się do wesołegodomku, pojeść, popić, potańczyć, podskoczyć na górkę i ... nie umoczyć ;)

 

... a za uwagę singlową to powinienem sie obrazić, jakoże będąc entuzjastą i namiętnym użyszkodnikiem doskonale zdaję sobie sprawę, iż jednobieganie nie jest dla każdego i do wszystkiego. Co przy każdej okazji podkreślam i zaznaczam.

 

Ale dziś piatek, także nie będę sie o takie-niewielkie "cuś" nabzdyczał :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pany, zluzujta gumy w majtasach i dajta se po cukierku, bo o to wjeżdza z wypiardem na grubolowe salony Wąsaty Tomasz i zaszczeliwuje Was wszystkich swoim nowym prototypem...

Commando (Foka) :P:D
szczegóły na emteberze: http://reviews.mtbr.com/handbuilt-show-ritchey-rolls-a-fattie-into-nahbs-with-launch-of-new-commando-fatbike

Ritchey_Commando_Fatbike_Profile.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...