Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

O kuchnia, Lenz niczego sobie!  :thumbsup:

 

Co do Fox'a - niewiele tam prześwitu pozostało na brudy wszelakie, śmiem twierdzić iż więcej miałem z liskiem dwudziestosześciocalowym i średnim kołem w Armacie:whistling:

 

A z korbą sam jestem ciekaw - wszak długośc ogona 18" co daje jakieś 457mm, Krampus ma zaledwie 10mm mniej? Możliwe że innej zębatki niż cokolwiek-tam-siedzi nie założysz...ciekawostkowy sprzęcior!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ototototototo... Nie ma mostka, jest zabawa :)

 

A'propos jak by ktoś widział/słyszał o mostku 80-100mm, +/- 7-10st 11/8 cala, dowolny rodzaj mocowania kiery w kolorze pomarańczowym, za jakieś chrześcijańskie pieniądze to polecam sie łaskawej pamięci...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Krótka relacja foto-słowna z Royal Leicester (Mud) Bath

 

W końcu miałem okazję przetestować Hiszpoańską Gejozę w warunkach terenowych.

 

Wszystko fajnie i cacy, ergo giecie poprostu cudmiódiorzeszki ... ale na Midge jakos wygodniej mi sie jeździło...

 

Muszę pomózgowić trochę, może zorganizuję dłuższy mostek i dam Gejówce jeszcze jedną szansę...

 

A jak sie nie dogadamy to bedzie do wzięcia :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Błotniście Ivan, że aż mi piasek w zębach zgrzyta. :)

Na fotce nr 6 widać, że nieźle rozjeżdzone te traski, ale bardzo fajne. :thumbsup:

A e temacie grubolowym, taki oto wynalazek - Durango Hooey, detale na fat-bike.com.

Hooey-side-600x450.jpg

I jeszcze takie tam nocne, grubolowe ganianie...

Gostek na monocyklu zniszczył system. :thumbsup:





  Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Trasy raczej rozdeptane przez pieszechodów. Zbyt wielu bajkerów tośmy nie widzieli ale trafił sie jeden wymiatacz na TallBoy'u LT - WTF???  Taki podwójnie bujany skok na lokalne popiardoołki??? - i kilku MT-bekowców. Szosiarzy za to na pęczki.

 

Filmix. Unicyklista rozwala system podwójnie. Nie dośc że unicykiel, to jeszcze kolana na wierzchu w zimie <bbbrrrrr....>

 

Ciekawe na jakiej zasadzie dopuścili tych dwóch Chuderlaków co sie przewijali po trasie?

 

Myślę ze w takim "wyścigu" mógłbym wziąc udział. Szzcególnie ze nie widać było specjalnago pośpiechu, a już szczególnie w miejcu gdzie była chopka tworzyła sie kolejka coby każdy gdnie sobie dżampnął :icon_mrgreen:

 

Tiaaa... Zdecydowanie mój klimat ekhem... wyscigowy :thumbsup:

 

BTW musiało być tam wpyte jasno z tymi wszystkimi lampeczkami odbijającymi się w śniegu :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nowy wypust od Eriksena, popełniony przez Brad'a Bingham'a.
Dwie nowinki - customowy uginacz "Snowzoki" i piasty DT Swiss.
Poza tym: miejsca na 5" laczki, osie: 190mm tył i 135mm przód, sztyca 30,9, cena za sam frameset - 4kilo Waszyngtonów.
http://kenteriksen.com/bikes/fat-bikes/


1014418_651863151542988_1497716694_n.jpg
1609556_651861298209840_1367266198_n.jpg
BRADTI%20Fat%20Bike%2006.jpg
BRADTI%20Fat%20Bike%2005.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

ale przy 4 klockach oczekiwałbym nieco wiecej niż ciulowych, obłażących naklejek


Też zauważyłeś? :)

Co do amora to wyczytałem, że jest customowy, z taką właśnie roboczą nazwą. Nie wiem więc, czy docelowo będzie to takie "rękodzieło", czy jednak jakiś nowy, specjalny wypust.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ano ja mam same stare dobre roczniki, jedno włoskie białe xfly a drugie czerwone, mocne xfly Z1
Zresztą to były dobre lata, np małym nakładem pracy można było z klasycznego Z3 powietrznego przyrządzić  Przystawkę do Wielkiej Parówy:
DSCN213%252C2.jpg
(tu przerabiany na potrzeby roweru znajomego)


@Ivanu - czekamy na relację! (sam wiesz z czego)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie już kilka razy tutaj wrzucanej specjalnej edycji pugsleya

 

pug1.jpg

 

macałem  :)  a nawet

 

pug2.jpg

 

nieśmiało testowałem  i muszę przyznać, że na twardym i równym laczek nie stanowi takiego oporu jakim wszyscy przeciwnicy straszą.

Prawda jest taka, że musieli mnie dwie godziny później przypalać pochodnią żeby mi ten głupi uśmiech z gęby zszedł.

Jestem zdecydowanie na tak. Cena 1800 eurodolarów.

 

Nieco tańsza gruba kona 1500

 

kona.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...