Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe że ten spec Sequoia jest już w produkcji?

 

Pytam bo kilka godzin temu na singlu w Świeradowie mijał mnie gość na łudząco podobnym rowerze (rama na główce na bank miała logo Speca).

 

Wczoraj jak wjeżdżałem do miasta to widziałem gdzieś przy jakimś hotelu stał duży namiot speca i chyba dziś jakieś demoday jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ewidentnie było grane. Bo po drodze spotkałem jeszcze 6fattie (chyba) w malowaniu na 2017 (czarno-czerwony). Kumpel jeszcze na mieście widział jakiegoś s-melexa.

 

Spróbuję jutro odnaleźć ten namiot i ja znajdę to podpytam.

 

PS. Nie wiem czy na tym namiocie przypadkiem nie były czeskie napisy. Może to czeski oddział S coś tu urządził.

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, sekwoja już na ziemi polskiej?

 

 

Ja nie byłem w końcu tam ale dziś kumpel się zakradł (impra zamknieta dla dealerów) i na jednym z spyfoto stoją na stojaku po lewej dwa szaraczki :D

Czyli chyba nie miałem omamów...

 

0832rjfvd0wesjf9.jpg

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to był taki szary jak ten..

Czemuż ach czemuż dotykasz mego serca tymi pięknymi kolorami?

 

Nie dość że jest szampańska Eskapada to jeszcze Spec w złamanej bieli (chociaż tego drugiego to bym nie chciał z szacunku dla marki). 

 

A miejsca na kolejne rowery już nie ma, trzeba chyba przelakierować obecne :D

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kawa z mlekiem musiałby zawierać chyba 3% kawy :)

Wnętrzarz, architekt powiedziałby złamana biel, damulka może "creme de la creme", a ornitolog "gołąbkowy" (choć za jasny jak na gołąbkowy)   :)

 

Prezesie, jako damulka autorytatywnie stwierdzam, że żaden krem tylko "ecru".

 

Z innego kubełka, czy naprawdę różni tacy muszą szpecić żwirówki zwężanymi sterówkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Miąłem przed chwilą ciekawą rozmowę i mam takie tam drobne info - może kogoś zainteresuje :)
fairdale-bikes-2016-weekender-drop-black

Jedna nóweczka w kartonie eMka jest do wzięcia w TexasBikes w Poznaniu od ręki, coś koło 1890 z widłem. Ostatnia sztuka. Nawet na www jej nie pokazują, ale można zadzwonić, zapytać.
Rowery też poszły, podobno została tylko jedna eSka.



aha, i może coś będzie można zobaczyć/objechać na stallovym, to tak wstępnie wynegocjowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, przypomina mi sie Romet Orkan, koniec lat 80, po zdjeciu blotnikow wycinalo sie lasy, pola, drogi gruntowe, bloto, zwir, piasek, wszystko....i kombinowalo, dac zamiast 5 koronek z tylu te 6, taka duza, dolozyc z przodu 3, taka mala i za 4 lata zobaczylem rower gorski...Anlen - mad in Japan, miazga.

Wychodzi, ze historia zatacza kolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego czarnego Fairdale macałem w jednym sklepie rowerowym rok temu w Parmie (Włochy).

Za 2k euro stał na napędzie SRAM, z siodełkiem i owijką od Brooks. Oprócz widelca, który mógłby być lekko podgięty, to było coś pięknego. Nawet Komitet AkceptacyjnyTM na chwilę oddech wstrzymał ... a potem wypuścił powietrze wyrzucając marudzącą litanię, co to jeszcze musimy kupić i że kredyt trzeba spłacić. Ale był moment zawahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...