Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nie znam się na branży reklamowej, ale który producent samochodów, łódek czy banków chciałby się ogłaszać w gazecie rowerowej, w dodatku tak mocno ukierunkowanej?

No i bez przesady - można zachować obiektywizm i zareklamować produkt z branży - po prostu - bez pisania o nim i wpadania w zachwyty, ale zapewne za sporo mniejszą kasę.

Mnie natomiast cieszy, że w przeciwieństwie do wspomnianego Bunyan Velo, to będzie to wersja papierowa, którą można wziąć w rękę, udać się w miejsce, gdzie zasięg Wi-Fi i sieci komórkowej nie dociera, usiąść pod cieniem drzewa i poczytać w spokoju ducha. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
No i bez przesady - można zachować obiektywizm i zareklamować produkt z branży - po prostu - bez pisania o nim i wpadania w zachwyty, ale zapewne za sporo mniejszą kasę.

No tak, tylko która z gazet w Pl rowerowych (o innych branżach nie wspomnę) tak działa? :D Bo nie kojarzę żadnej..

...a gdyby tak mógł np na głos pisać o tym co słyszałem z "dobrze poinformowanego źródła".... oj.... :D

 

Mnie cieszy, że będzie o Polsce, o tym co często mamy pod nosem a szukamy na drugim końcu świata. Pewnie wiele osób tego nie doceni bo jak tu zachwycać się Psiwólką na 4 stronach skoro inni Kaukaz pokazują na 2 (hahaha)

A boję się, że może być zbyt "klubowa" ograniczająca relacje, reportaże do znanej sobie tylko małej grupie.

No ale pożyjemy zobaczymy.. już nie długo, już nie długo!

 

 

Ale żeby było nie tylkko o jednym :)

Speedvagen wprowadza nowe malowanie (chciało by się drętwo zażartować - dla niewidomych?)

OG1_OLIVE_MIH_CS.jpg

OG1_Lavander_Stem.jpg

To wygląda tak nie realnie w tym macie, że prawie jak dobra wizualizacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na branży reklamowej, ale który producent samochodów, łódek czy banków chciałby się ogłaszać w gazecie rowerowej, w dodatku tak mocno ukierunkowanej?

 

 

Któryś bank już miał rowery w reklamie, Renault chyba też ( strzelam z pamięci), banki chętnie sięgają po tzw. aktywność ogólną.

Sprzedawany jest lifestyle a konkretne gadżety pomagają się w nim określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ładny, ale... to zwykła szosa, zatem? :)


A może warto by w końcu zrobić temat równoległy o tym co nowego pojawiło się na rynku? Taki przegląd tygodnia :)
Wiem, że tu się fajnie wrzuca ale jak się nawrzuca to te fajne rzeczy znikają pod tymi mniej fajnymi i bardziej nie na temat.
Kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Te ramy wygladają mi baaardzo podobnie do takich jednych co wczoraj czy przedwczoraj namierzyłem na ebajcu. Jakiś sklepik sprzedawał 2 sztuki za cuś koło 5 czy 6 stówek elżbiet.

 

 

 

Samarama, bez forka. Odszukam wieczorem i wkleje, tak dla zaintersowanych.

 

Porządki Prezesie? Wiosna czy jak? Ludzie i tak będą wrzucać tam gdzie im się wymyśli co zaowocuje częścią postów w Rometowym, częścią Tutaj i resztą gdziebądź. Sadzę, że wątpię, ale jak Ci się chce :)

 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ludzie i tak będą wrzucać tam gdzie im się wymyśli co zaowocuje częścią postów w Rometowym, częścią Tutaj i resztą gdziebądź.

No właśnie, podział według mnie jest dość niejasny co zaowocuje takimi kwiatkami (jak mój). 

 

Do jednego wszystko co na stalowej/tytanowej ramie, do drugiego wszystko co na glinie ale nietypowe/typowe ale z grubszą kiszką a do trzeciego pozostałości?

 

Chyba że jeden wątek tylko do zbierania nowości a monsterowy/Rometowy do dyskusji na temat materiału własnego (czyli powrót do genezy tematu stallovego).

 

PS. Dla mnie sam tytan w szosie jest nietypowy, aczkolwiek okaże się lada dzień jaki laczek się tam zmieści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

E tam nieczystość, ładny jest i w sam raz na kolejny powód do dyskusji czy jest jak jest jest dobrze bo jest czy może coś ponadto/obok (wg mnie tak)


..a to już chyba jak najbardziej jest "w temat" :)

12986978_1018077458272186_69860688907409


ps: nosiłem ostatnio w ręku ten sam model ale na sztywno... no ja pierniczę jakie to lekkie!
(chcę!!!)


(gdybyśmy mieli temat "co na rynku" właśnie wrzuciłbym tam nowinkę o XT zawiadywanym kalkulatorem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ba, jest cały dział nowości ino czy chce się tam chadzać albo zakładać nowy temat bo onone pokazało być może nowego tytana szosę?
To miało by być na zasadzie "przegląd tygodnia", bez 20-stronicowego udowadniania sobie, że kaseta eNiX srama ma 17,98% między 9 a 10 a między 10 a 11 16,5% i chuć to niemiłosiernie.
Bach - wrzutka, komentarze, bach następna. Temat na lata :) Śmietnik jeszcze większy niż ten tutaj :devil:  
Bo po prawdzie czasami to mi ściska, jak ten temat się rozlazł...

(oki nie było tematu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pierwsze nowinki z Sea Otter i już kolejny, nowy "standard" osi?  :confused: 
 

 

 

“Boost 141x9mm open dropouts.”

Tym razem od kultowego Marina...I do tego w tym fajnie wycenionym ostatnio modelu - Pine Mountain...


http://www.bikerumor.com/2016/04/15/soc16-marin-shows-pine-mountain-1-ushers-new-141mm-boost-qr-dropouts/

marin-pine-mountain-1-plus-harfd-tail-14


 


marin-pine-mountain-1-plus-harfd-tail-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...