Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

420 gramów? WTF? Cena na pewno równie szokująca jak waga
A z drugiej strony to było do przewidzenia, w końcu ta obręcz jest "ciut" szersza od zwykłej :)
Brązowy przeciętniak wygiął GÓRNE PIÓRA nie w tą co trzeba ale co tam, może ojciec łucznikiem był (nie takim do szycia hehe), za to te płaskowniczki z których zrobiona jest koronka widelca PRZEDNIEGO - miodzik.... 

Aha, tamto to nie była zagadka skąd to i co to. Nocą chyba mniej widać Ivanu Novy - opona w dziecięcym facie z napisem Specialized? Nikogo to nie zaskoczyło (przynajmniej w pierwszej chwili) czy może tylko ja jestem 23 lata za Wrocławianami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Aha, tamto to nie była zagadka skąd to i co to. Nocą chyba mniej widać Ivanu Novy - opona w dziecięcym facie z napisem Specialized? Nikogo to nie zaskoczyło (przynajmniej w pierwszej chwili) czy może tylko ja jestem 23 lata za Wrocławianami :)

 

A co tu się zaskakiwać? Szmatławy Szpec to przecie Ladacznica Babilońska a te sprzedaja się z gumami tylko :P

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

a to opony Szpeca też są z tych szmatławych? :) k... a bidony też? :) :) bo ja bym bardzo radził sprawdzić w użytku taki szmatławy bidon (w odniesieniu do innych), szczególnie po 4,5 latach użytkowania..
No to ja jestem nawet za Radomianami, bo mnie grubawa guma szpeca zaskoczyła, potem dopiero zobaczyłem co to , a potem dopiero stwierdziłem, że przeca przy takim młokosie (mam na mysli chłopaka) to nawet 2,5" wyglądało by "fatowo"

ech, nie pogada z Wami światowcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hmmm... 4 i pół roka użytkowania bidonu... A nie boisz sie dezynterii?

 

Ponownie nie widzę powodów do zaskoku. Skoro On-One ma 4-ro calowe grubolowe gumki na kółka 24 incz to Sz Sz ze swoimi 3-ma może się schować :P

 

 

 

Czy ja dobrze widzę iż Tomac ma "kołyski" z tyłu?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Niby Kołyski ale....takie stałe. 6 śrub odkręcać na jednym haku by naciągnąć łańcuch? Chyba nie bardzo, oj coś tam przekombinował.

ps: poszukałem po najstarszych fotach, w sumie 6 rok minął dla 2 bidonów ze znaczkiem S, woda nadal lepiej smakuje niż np w  nowym SKSie a to i tak te "najzwyklejsze" bidony "szmatławego szpeca". Arek za to swoje... myje w zmywarce. No ale dopiero drugi albo trzeci rok więc wiele powiedzieć nie mogę hehe

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zarazarazar... Dopiero teraz mnie trzepło...

 

Na tym Tomac'u jest siodło Planet X...

 

OOOomamo :)

 

http://on-one.co.uk/news/brant-blog/q/date/2013/09/18/hanging-with-the-tomacs

 

Ale jajka...

 

Titus, SAB teraz Tomac...

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Doczytałem ze z tyłu ta przełajka nazwana Montezuma ma Pargony żeby:

 

give modular flexibility to the drivetrain area

 

 

OOOO kurtka :) Ciekawie, ciekawie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nooooo, to teraz już wszystko wiemy!!! A ja myślałem, że to siodło to po prostu tak, z pośpiechu - ale jak widać przypadku tutaj nie ma. :)
A tajemnicza Saratoga Freameworks, to niegdysiejsza nowojorska Serotta :)
No ciekaw jestem kolejnych Tomac'owych wypustów, a najlepsze, że do wszystkiego będzie najprawdopodobniej easy access in Europe via On-One/Planet-X. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, przeca Flint'y mozna bylo juz w zeszlym roku kupic na ichniej stronce, fakt ze znikly szybciej niz sie pojawily, ale..!

 

Ivan: niestety przesliczny disc fork od gienka nie bedzie jest dostepny osobno  :icon_confused:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic się nie stało, po prostu chciałem dodać odpowiedź w temacie Andrew o hamulcach w związku z Twoim zapytaniem o zdjęcie.

A zamiast tam, dałem tu, ale potem posta tylko edytowałem.
Ot, cała filozofia ;)




A tamten "leń" to taki przyjazny leń, żebyś się tylko przypadkiem nie obraził na mnie... :D

Edytowane przez kubim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

zaje..ste! gdzie się klika paypala?
Ciekawe ile kosztuje komplet łożysk do wymiany w całym zawieszeniu :)
A co do "dizajnu" - daleko w przyszłość nie odbiegli, jakieś 10-15 lat temu coś podobnego (ale dużo ładniejszego) miał z tego co pamiętam centurion. Przydałby się "TwojaStara" on takie klimaty pamięta dużo lepiej ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu podobnym potworkiem straszył Whyte, model JW-2:

 

2002_Whyte_JW-2-bikes.jpg

 

 

BMW też na siłę chcieli być inni:

 

item5.rendition.slideshowHorizontal.port

2020221.003.1M.jpg

 

...och jakże wdzięczny jest mój ośrodek estetyki z powodu wszechobecnego nieprzyjęcia się takowego rozwiązania ;)

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

BMW przynajmniej bazowało na swoim telewerze wziętym z zawieszenia ich motorów (podobno bardzo dobre) zatem zamysł był słuszny
Tylko, że to młode roczniki Kazafaza :) Jakiś 1999/2000. Ja pamiętam takie modele pokraczne z około 93-95 roku, tam nawet mocowanie kierownicy wyglądało dziko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...