Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Prezes nie skrytykował jeszcze dosyć masywnych dolnych piór.

bo będzie, że się powtarzam ;)
A tak po za tym to piękny rower  i przyłączam się do grona miłośników czerni we współczesnych bikach. Sztyca by mi nie przeszkadzała, bo jak człowiek jedzie to jej nie widzi a kręgosłup ważniejszy.
No i jeszcze dzięki temu zdjęciu dowiedziałem się, że szpec ma fajne oponki na gorszą część roku  29*1,85 (nie licząc, że ma przecież niezłe renegady 29x1,8 w kolekcji)


Z zupełnie innej beki kto poszukuje termosu bo zima, bo nie pił na Stallovym ze sławetnego - polecam przy okazji wsparcie akcji PNT.
Termosy w przystępnej cenie, grafika nietuzinkowa a cel szczytny. 
A jak by nie było - dzięki Bartoszowi z PNT w Polsce mają być dostępne np te rowery i ramy ;)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak by nie było - dzięki Bartoszowi z PNT w Polsce mają być dostępne np te rowery i ramy

 

...o czym pisałem już ładne parę miechów temu :) ale warto przypominać jak najbardziej.

 

A co do AWOLA to polecam całą galerię, bo ten czarny to nie jest taki zwykły czarny i warto zawiesić oko na zdjęcia zbliżeniowe. Cały kosmos na jednym rowerze ;) 

Eriks-AWOL-X-Prototype-Skid-Sled-27-1335

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
o czym pisałem już ładne parę miechów temu ale warto przypominać jak najbardziej.

Choć ostatecznie z tego co wiem będzie wyglądało jeszcze ciut inaczej, ale "tyle wiem-więcej nie powiem"

Powiem tylko, że widziałem na żywca sztuk dwie i są ładne, takie "zwykłe i nie rzucające się w oczy a przy tym zgrabne"

Od 2016r weekender ma się minimalnie różnić i podobno mieścić szersze opony. W obecnym tak jak widziałem "chude" 40mm wchodziło na słowo honoru (ale noc była, piwo i takie tam to mogłem przeoczyć coś).

 

Tak, ta Czerń Kosmosu w tym awolu to czyste piękno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

A co do AWOLA to polecam całą galerię, bo ten czarny to nie jest taki zwykły czarny i warto zawiesić oko na zdjęcia zbliżeniowe. Cały kosmos na jednym rowerze ;)

Lepsze to niż skrzydełka poodrywane motylkom (kilkadziesiąt sztuk) którymi upstrzony był siakiś rower za fpiz....u dolarów :)

Nie pomnę teraz jego nazwy, ani tfutwórcy.

 

Takie dwa mnie urzekły, głównie przez ich "dziadkowy" wygląd :)

Basso Ulisse - http://www.cyclingabout.com/2016-basso-ulisse-touring-bike/

Basso-Ulisse-2016-Touring-Bike-1.jpeg

 

Jamis Aurora Elite - http://www.cyclingabout.com/2016-jamis-aurora-touring-bikes/

2016-Jamis-Aurora-Elite-Touring-Bike.jpg

 

Więcej fotek + opis w linkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

basso sobie w gumki leci z ta specyfikacją... Nawet nie wiem co to za opony


U mnie leżą i się kurzą podobne - zwie to się chyba CST Traveller 700x35c.  

Na pewno nie to samo, ale jak jesteś zainteresowany, to oddam tanio, 15ziko za sztukę + przesyłka, przebieg o ile dobrze pamiętam, nie większy niż 300km. 

foto 1
foto 2  

__________________________________________________


Aby uniknąć zarzutów o OT, to jeszcze jeden, grubolowy techniczny przejazd. Świetny zresztą. :)


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ogłoszenie parafialne]

 

Chciałem tylko podziękować za pomoc sprawnym w ogarnięciu szmuglu: Ivanowi, Adamosowi oraz Itrowi od którego właśnie przytargałem nowe gumiaki :]

 

s90dhf8w4ru3.JPG

 

[/ogłoszenie parafialne]

 

Hehe, to zdjęcie całkiem nieźle się nadaje do wątku pokaż swojego xxera gdziekolwiek byle wewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcie sytuacyjne, jak nie dzidą go to pałą , jak nie pałą to na dwie gumy :D Jak te wielkie opony przysłane zamiast dżemu z krainy fajwokloków, zwinięte w kłąb z kartonu wywlekłem to się nadziwić nie mogłem ilością gumy, i chyba tylko opona od Land Rovera większe zrobiła by  w moim indoor wrazenie, chyba jeszcze nigdy nie byłem taki zaintrygowany jak to jest być na fat, musiałem taką oponę w rękach pomiętolić, i mnie naszła chętka na grube..  :) Taki pozytyw paczkowania na trzech, a kierownica z myszą też w życiu i ręku jest całkiem ładna i taka inna od szosowych, bo te baranki takie są malutkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

i mnie naszła chętka na grube.. 

 

Sam nie wierzę, żeś to napisał :D

 

Świat się kuńczy, Itr  rozważa grubola :P

 

Co do Midge to jest niezła, ale nie ma przeciwgiecia co robi z niej 2 a nie 3 pozycyjna kierę. Jak ustawiasz do jazdy na manetkach to na dropach wyginasz nienaturalnie nadgarstki, jak ustawisz ja do jazdy na dropach to na manetkach wychodzi ultra-agresywnie broda przed przednim kołem. Genetyk jednak pod tym względem jest o-nieeebo lepsiejszy...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...