Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Uwielbiam sherpę (nawet nie wiedziałem, że jeszcze nie w produkcji?)
W końcu ktoś (Duży Ktoś) zrobił ciężkiego fula mocno odżegnując się od młodzieży latającej po 156metrów w dal i 38 w górę robiąc 3960* w powietrzu.
Nie tylko Porcelalną obwieszony (zauważcie, że RM wypuścił dwa rowery we współpracy z PorcelainRocket), ale dwa bidony, a nawet ciut więcej (no przecie są camelbaki?!), jest dynamo w piaście i łącze zasilania puszczone sterówką.

Dwie rzeczy jakie osobiście mnie brakuje - uprząż na przedzie zamiast wora (ciekawe kiedy porcelain pójdzie w stronę uprzęży) i podsiodłówki na myk-myku.
No i można by jeszcze mu co nie co dopiąć np zejść z ciężarem w dół trójkąta - narzędzia, dętka, opona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauf wychodzi z każdej dziury. Łowcy wielorybów propagują to coś z wielką werwą, są obecni na imprezach od Ameryki po Japonię i Australię, ale szpecić bicykl za tysiąc jurków?

 

Wiele cudów z NAHBS pokazano, również grubych. Jest coraz trudniej o oryginalne konstrukcje,

ale Savvy'emu to się udało:

16126557824_54f36136b6_b.jpg

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

BTW, dystrybucji MRP podjął się od tego roku krakowski TWR

co źle wróży rozsądnym cenom ;) jakoś mam wrażenie, że RF jest najdroższe na świecie właśnie w Krakowie
(z drugiej strony jakaś nostalgia jest, jak ktoś pamięta jeszcze ich sklep w podwórku, gdzieś  w garażu czy parterowej dobudówce.... jakieś 25 lat temu) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co źle wróży rozsądnym cenom ;) jakoś mam wrażenie, że RF jest najdroższe na świecie właśnie w Krakowie

(z drugiej strony jakaś nostalgia jest, jak ktoś pamięta jeszcze ich sklep w podwórku, gdzieś  w garażu czy parterowej dobudówce.... jakieś 25 lat temu) 

 

Sklep jest nadal w podwórku na Długiej, a ceny na pewno nie są najwyższe.

Np. ramiona korby Turbine - Wiggle 900 zet, TWR 800 zet, pedały Atlas: Wiggle 700z, TWR 630z, mostek Atlas: CRC 453z, TWR 380z itd.

Trafiają się artykuły tańsze na zachód od Odry, ale rzadko, no i dochodzi wyższy koszt przesyłki.

Do tego ceny TWR na RF zawsze warto sprawdzić w uprzejmej rozmowie, bo anuż...

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Drogi Artoorze, dziś jest sklep na Długiej a kiedyś, kiedyś był na Szlaku 33 (choć głowy nie dam czy to było 33). Szło się na Pędzichów 18 do p.Jarka (genialny kołodziej, dziś pracuje w cyklocentrum), potem na Szlak popatrzeć na racefaca :)
Ceny mają wysokie, byłem z 3 lata temu i widziałem staruśkie turbiny za jakieś kosmiczne pieniądze a szukając sztycy i mostka pamiętam, że bez problemu znalazłem odpowiedniki taniej.
Ale, żeby nie było - znają  się, ciuchów RF mają sporo, a obsługa (szczególnie dziewczyna) nad wyraz miła.


chyba OT, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było, to sorka. 

Poprawny(?) gravel - no może oprócz widelca i prowadzenia linek, dla co nie których ;)

 

zen-nahbs-2015-cxmagazine-ayee-img_1206-

 

AR45_Clearance.JPG?v=1424390662

 

AR45_Drop_detail_SM.jpg?v=1424390663

 

http://www.zen.bike/products/the-zen-ar45-frame-fork

 

stal

wysoka sterówka

miejsca na kapciuchy do 45mm

 

cena zabija - 1400$ za frameset

 

 

+ mały offtop, coś z moich regionów, gdzie nigdy się moją przełajką nie wybiorę ;)

http://www.pinkbike.com/news/switzerland-mountain-biking-part-three-illsee-parilet-2015.html?trk=rss

Edytowane przez thomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

+ mały offtop, coś z moich regionów, gdzie nigdy się moją przełajką nie wybiorę


Sorry Tomek, ale mieć taaakie góry pod nosem i nie mieć nic w zanadrzu na typową, górską rąbankę to grzech śmiertelny jest i niewybaczalny, i Ty dobrze o tym wiesz. ;)


I jeszcze krótki filmik z miejsca, gdzie zimą jest zima i mają śnieg, czyli Minneapolis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...