Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wypływają kolejne fakty na temat weglowego Niedźwiedziego Sadła...

 

1372308402822-1m0pu3da372ev-800-75.jpg

 

Dwie sztywne osie, dwa mocowania hebla PM, wewnętrzno-zewnętrzne prowadzenie okablowania, łożyska suportu w standardzie PF, waga z pedałami 11kg.

 

Dostepność jeszcze w tym roku...

 

Pełny materiał na BikeRadar

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika japończyk pełną gembą. Przed- powojenne miały figurkę kangura na przednim błotniku.

źródło zdjęcia http://oldtenspeedgallery.com/owner-submitted/escalantes-maruishi-roadace-707/

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Tofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

japończyk pełną gembą. Przed- powojenne miały figurkę kangura na przednim błotniku.



Tofi, zatem zwracam honor :), tylko skąd na Boga na japońskim rowerze symbol kangura???

Co do Salsy, to ja zapytam inaczej w związku z przytaczanym artykułem z br. Czy w związku ze zdaniem "A company spokesperson confirmed that Salsa is moving forward with its full-suspension fat bike project" uważacie, że w pełni amortyzowany full-fat :) ma sens? Wiem, że gawiedź tego chce, ale czy Salsa trochę nie "pożera własnego ogona" takim projektem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

moje zdanie znasz :)
Tylko, że kto zaryzykuje zdecydowanie "za a nawet przeciw" bez przejażdżki na monstrum? Logika podpowiada, że opony które mają w środku pustkę powinny wystarczająco amortyzować. Z drugiej strony to raczej uginanie niż amortyzacja (gdzie dobre tłumienie?).
Jeżeli stworzą potwora godnego trudnych technicznych zjazdów to może może... W końcu w DH rowery ważą podobnie, same koła też dużo nie odstają do fatowych a amory dają radę
A może to tradycyjne pasożytowanie na "niszy" i wyciąganie sosu ile wlezie od napalonych fatmanów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko skąd na Boga na japońskim rowerze symbol kangura???

 

A dlaczego to australijczycy bali się bardziej inwazji japończyków niż amerykanie? (oczywiście żart) Pewnie ktoś z właścicieli wymyślił i tak zostało. Nie mniej jednak stary japoński rower znalazł się na liście "Musze to mieć"

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kolega Ed Oxley uczy koleżankę Emmę techniki jazdy na przełajce. Koleżanka Emma chce wystartować w tegorocznym 3 Peaks Cyclo-Cross - najtrudniejszym i największym tego typu w Jukejowie. Takie odpłatne nabywanie skilla można sobie zamówić u kolegi Ed'a w różnych kategoriach jazdy terenowej - dla mniej i bardziej zaawansowanych, zacyklozowanych kolegów i koleżanek. I taka refleksja mnie nachodzi, że to całkiem fajny pomysł na podreperowanie domowego budżetu jest dla Pana kolegi Ed'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Sposób na zarabianie na chlebek dobry jak każdy inny

 

Zgadza się, ale z zasady, jak się przyjemne z pożytecznym łączy, co w Kraju Raju nie zawsze możliwym jest. :)

 

A przy okazji jak już jesteśmy przy OnOne/Planet-X, to nowiuśki Kaffenback (tylko pod dyskacze, ciekawe czy połknie więcej niż poprzednik - 35mm?)

 

6950_682420131774514_1955587363_n.jpg

i jeszcze taki wychudzony Pompino :)

 

ON%2BONE.jpg

 

oraz poprzednicy:

 

52hmvd.jpg

b4x5br.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Doychczas Kaff i Pompa roznily sie tylko tym ze Kaff byl pod przerzutki (ewentualnie swap out) a Pompa singlowa lub singlowa/disc.

 

Konstrukcja tylnego trojkata dosc mocno zmieniona to moze cos z tego bedzie... zeby tak jeszcze cala rame nieco wydluzyli to juz wogole byloby bene...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Powielili poprostu Surly Dingle tyle ze zamiast w wersji FIX to we FREE

 

Ivan nie będę dyskutował z Tobą kwestii co lepsze, bo zapewne zakasowałbyś mnie w przedbiegach :P:) Chodziło raczej o rower, a i oponki dość ciekawe zapodał, te brązowe Tłuste Franki.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

BZDURA MOŚCI PANY!

...czyli bądźmy prości, czyści i offowi ino.... styknie wykręcić, poluzować, uje..ać się łańcuchem po pachy i sru pędzimy dalej...
Ja bym proponował od razu 3 biegi albo 4, cztery tarcze z przodu, cztery z tyłu! a haki bym zrobił w ogóle na 6 cm długie i nie bawił w idealnie takie same długości łańcucha dla poszczególnych biegów, po co?
i w dodatku za przysłowiowe grosze jak widzę :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...