Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

hehehe podziękował Koledzy :)
Znacie zasadę, że jak się nie da to trzeba podpuścic? 
..pamiętam żóltego sectora z lat młodzieńczych i jednego Ninera z ich początków istnienia. No ale to MTB. No i tak myślałem czy do CXa dac żółty, w dodatku ostatnio napatrzyłem się (żeby nie było-nie mam pociągu do aut, żadnego) ŻÓŁTEGO HAMMERA z czarnymi dodatkami. Wyglądał zaj..ładnie.No i tak myślę - a jest CX żółty bo jakoś nie kojarzę wśród mi znanych i lubianych.
I proszę - jest! Jeszcze raz dziękuję :)
(przynajmniej wiem ,że żółty z CXem to jak tenisówka na obcasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

och Ivanie przebardzosympatyczny Kolego - i tak nie trafiłeś moje bezgusta :)

mnie przerażają każde ale najbardziej takowe:
1.jpg

...czyli koniecznie ciemny pasek przez brzeg podeszwy! 

A co się tyczy żółtego - ot wg mojego mniemania żółte na śniegu nie wygląda najlepiej.
Podobnie zauważta - jak mało jest brązowych lub ciemnozielonych racingowych szos :)  (myślę o globalnym rynku a nie customach)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tam się znasz anarchy - żółty z czarnym to bardzo fajne zestawienie, np. Pszczółka Maja :) i Hammer nie bez powodu trafił w Twoje gusta estetyczne ;)


A na dowód tego masz, o tu poniżej, bo widzę że w trampce z obcasem też macie co najmniej średnie rozeznanie :D

21829_P_1292122762713.JPG

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ogólnie to cała kolekcja już "wyszła", ale na specjalne zamówienie kolegi - będziesz miał Łyżwę Na Obcasie z SPD ;)

Na pewno nie da się Ciebie przekonać anarchy? Będzie oryginalnie, nawet na śniegu? ;)

image.jpg

fixie-inc-pure-blood-9.jpg

Na białym tle też dobrze wygląda :yes:
296225_Fixie_Inc_Pure_Blood.jpg

A tutaj, który byś wybrał?

IMG_2221.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Tymczasem Japończycy stwierdzili, że Surly jest do.....................poopy :D;)

 

 

 

 

 

Bym raczej rzekł, że kochają Surly'ego tak bardzo, że nie potrafią rozstać się z nim nawet w bardzie.

Nikt chyba nie tuninguje tych rowerów bardziej namiętnie od Japsów.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak dobrze pamiętam, ktoś już tutaj monstercrossa Fisticuff od Vassago zapodawał, no to teraz trochę o tym jak Tom Ament w krótkim czasie markę odratował.

http://www.bikerumor.com/2013/06/25/company-spotlight-vassago-cycles-is-rolling-with-new-ownership-us-made-bikes/

BTW. taka rama w brązie też wcale źle nie wygląda :D

fistyvince01.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERS
img_0105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, wykon powoduje ślinotok  ;)

 

A tak z innej mańki - widział ktoś kiedyś w kraju fatbike'a w akcji? Bo pewnie jakieś są.

 

Może to wątek bardziej podróżniczy, ale jest taka dwójka, ktora wlaśnie teraz tnie gdzieś po piachach Australii na grubych kichach Surly'ego.

Canning Stock Route. Szlak dla zaawansowanych.

 

https://www.facebook.com/pages/Na-Kra%C5%84cach-%C5%9Awiata/156249094420555#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

W Polszce to pewnie na palcach jednej ręki można tłuściochy policzyć...

 

A może tak ktoś ramkę do Tłuściocha za 1.5 kilo złotewek lub frejmseta z kółkami za 2 i pół klocka?

 

Wiedziałem że prędzej czy później On-One zaoferuje jakieś smakowite przecenki :thumbsup:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

oże to wątek bardziej podróżniczy, ale jest taka dwójka, która właśnie teraz tnie gdzieś po piachach Australii na grubych kichach Surly'ego. Canning Stock Route. Szlak dla zaawansowanych.

Z tego co pamiętam do tej pory tylko jeden człowiek przejechał rowerem ten szlak. I to Polak. Jakub Postrzygacz. I na facie naturalnie (wtedy piasta 135 na przedzie to był prototyp Surlego).

 

Ivan, fat od ręki i to w takiej cenie...no no...I koła mają, i tylna piasta ma "tylko" 170mm szerokości (?!). Do Sarny nie wejdzie hehehe

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Z tego co pamiętam do tej pory tylko jeden człowiek przejechał rowerem ten szlak. I to Polak. Jakub Postrzygacz.



Muszę Cię poprawić, bo źle pamiętasz kolego anarchy :). Po Postrzygaczu, 2 lata temu CSR'a jechał Holender Martijn Boonman (tu relacja).

Co do fatbike'ów na ziemiach polskich, to ja widziałem dwie 907-ki na Mazurach i to za jednym zamachem, ale to byli Niemce, więc nie wiem czy się liczy? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Bortman, to ten fotograf z National Geographic? Mnie tam jeszcze coś "dzwoniło", że ktoś tam coś próbował, ale dokładnie nie pamiętałem, więc nie chciałem pisać. jakby dobrze poszukać na australijskich forach rowerowych, to pewnie takich prób znaleźlibyśmy więcej...

PS. A foty muszą być podobne, bo to przecież jedna i ta sama droga, te same miejscówki do zatrzymania i pewnie te same zwierzątka, albo ich potomkowie :)

Edit: sprawdziłem anarchy - Tori Bortman, tak? :) No to ja wymiękam, kobiełka sama przez pustynię, od studni do studni gdzie woda czasem słona, wśród psów dingo i innych węży i pająków - pełen szacunek...

A tak na marginesie to fajny komentarz do poniższej fotki, że niektóre polisy ubezpieczeniowe nie pokrywają odszkodowania za podróżowanie przez CSR'a.

0074.jpg

Koniec OT :)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja wiem! Ja wiem! Ja powiem! Paul Taylor

 

Brawo panSocjolog! Myślę, że zagadka była dosyć trudna (bo kangurek na rowerze nie jest na każdej ramie od Taylora), więc przyznaj się w jaki sposób oszukiwałeś?

 

anarchy - krawat odlotowy :) , Tofi - Japonia? :blink:  Dobre hehehe...

 

Co poniektórzy, którzy śledzą wystawy customów mogą pamiętać te Australijskie Bękarty od Paul'a Taylora:

 

2012-01-04+14.25.03.jpg

april2+045.jpg

2011-04-08%2BBicycle%2BFriends%2BCustom%

2011-04-08%2BBicycle%2BFriends%2BCustom%

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...