Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

EndyroMe to (choć ja znam bardzo płytko) to trochę inna para kaloszy - pętle wokół jednego miejsca, tzw tripy na stok lub wokół. Fajne, mocne czasem ale to nie to co spakować się na 10 dni i zniknąć w górach.
Już podobne rzeczy widziałem u chłopaków z BornToRoam, nie wszystko naturalnie ale niektóre relacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciptolenie - zawiera lokowanie produktu>

Się śmiejecie z "Wojtek Z", a czy wiecie, jaki to kapitalny model biznesowy? Kiedyś dawno na potrzeby pracy inżynierskiej robiłem taką analizę, ile można zarobić na reklamach w AdSense. Wyszło mi, że jak 40 letni facet ubierze żółte gacie i nagra siebie raz na miesiąc, jak śpiewa przez 3 minuty jakąś d00rną piosenkę, to co miesiąc zgarnia dwie-trzy średnie krajowe. Nagrałem nawet kilka durnych filmów na poparcie swojej tezy i parę stówek na konto wpadło. Żebyście zobaczyli miny egzaminatorów na mojej obronie

Czy rozumiecie, jaki to potencjał!!!! I to w bardzo niszowej kategorii głupich piosenek.

Facet, który jako pierwszy na youtube złamał/zgiął iphone6 zarobił na tym filmiku tyle, że może kupić 10 takich "ajfonów".

A teraz znacznie popularniejsza kategoria filmów video w internecie: Gdybym teraz posiadał dwie kozy, depilator, słoik wazeliny, dużego labradora i dobra kamerę ... mógłbym zostać milionerem.

 

Te filmiki z RedBull czy ze świetnych wypraw mimo, że ogląda się je świetnie, to nie ma w ich kręceniu żadnego interesu. Są nieopłacalne. Lepiej z wiosła walnąć 4 stopowego aligatora w łeb i cały internet to zobaczy, niż wjechać Fat Bike na Mount Everest.

 

</ciptolenie>

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Zima idzie, nawet u mnie jakieś przymrozki sie pojawiły, zatem Tłustych Wieści Rzut Kolejny.

 

1. Halo oferuje kompletne, tłuste koła i gumska podobne do surlowych Larrych

2. Salsa podkręca wyścig zbrojeń weglową Piłą Kozłową Co interesujace poziome rurki wahacza ciagle pozostaja alu...

 

A jeszcze co do Adamosa pytanie o Peregrina. Wydaje mi się, ze niestety Singular wie lepiej czy odłożył cus na półkę niż Wiggle :( Niestety...

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mnie samego bardziej zaskakuje fakt, że im więcej tego wychodzi, im dłużej oko widzi tym wydaje się to (naocznie naturalnie) coraz bardziej oczywiste.
Tak było z 29, tak było z MX.
A teraz patrzę na tą salsę i myślę sobie "kurde, jaka ona zgrabna, jak oni to zrobili....?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ojtam, ojtam... Piła Ramowa... Koźla Piła, bardziej sie kompiluje z tym co sobą Papryka (nomen-omen Prezesie :devil: ) prezentuje...

 

Specka skopiowana prosto ze strony Salsy także zażalenia proszę kierować tamże :)

 

To się chyba nazywa amerykanizacja światopoglądu :P

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Piłowany w żyć Bucksaw (chyba lepiej nie tłumaczyć, niech będzie jak jest). Tak czy siak, testowałbym. :yes:

A tak na marginesie, to ciekawe czy w tym roku w ogóle jeszcze jakiś śnieg zobaczymy. Prawie 20 stopni na plusie w liściopadzie? Tego chyba jeszcze u nas nie grali? ;)

______________________________________________

A tu, kostarykańskie błoto...

(http://fat-bike.com/2014/11/fat-bike-costa-rica/)

Carara-National-Park-Pacific-coast3.jpg
Carara-National-Park-Pacific-coast2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oni tam z tego Halo pisza, ze gumy 4 cale po kilo z hakiem maja??? Nie no to tak jak z tymi WTB trailblazerami 27+ co maja zdeklarowane przez producenta 895g, a po forach ludzie sie rozpisuja, ze waza prawie kilo... 

 

a przy okazji taka jaks ladna fotka mnie w oko wpadla (29+):

 

14512911898_a88d410223_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie samego bardziej zaskakuje fakt, że im więcej tego wychodzi, im dłużej oko widzi tym wydaje się to (naocznie naturalnie) coraz bardziej oczywiste.

 

A teraz patrzę na tą salsę i myślę sobie "kurde, jaka ona zgrabna, jak oni to zrobili....?"

 

Odpowiedź na to pytanie zgrzytnie zębem niejednego - to przez użycie włókna w., które pozwala poprowadzić smukłe linie

i uniknąć spawów "rwących" gładź materiału. Poza talentem projektanta, się rozumie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

....tego samego włókna dającego możliwość zrobienia solidnej uber-skorupy proporcjami dopasowanej do wielkości opony
Inaczej wszakże wygląda grubas na chudych stalowych nóżkach a inaczej na carbo-pompowanej łydzie ;)
No cóż, wielcy tego świata z zaprzęgiem designerów robią z nami co chcą, a my tylko tupiemy nóżkami z radością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na stronie Salsy jest właśnie normalnie, a na BR maja piękne podkreślenia Autokorekty :woot:

 

Chyba patrzymy na dwie rozne strony. Mnie zadna autokorekta nie wyskakuje na Rumorach :)

 

Sam sie juz przymierzalem do obreczy Nextie, ale tych 29+

 

Moze, moze...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...