Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

@oles

 

Cytat

Jeszcze jakby się udało skombinować takie hample hydro jak tym pinaklu to by było miodzio,

czy są jeszcze jakieś takie hample prócz trp/tektor hylex?

Z tego co się orientuję, to w opcji full-hydro są tylko Hylex. Niestety, obecnie dostępne chyba tylko w wersji flat-mount i do tego drogie. 

Są też opcje hybrydowe, czyli zacisk z płynem hydraulicznym ale aktywowany linką -  z opcji szerokodostępnych TRP Hy/rd. Sam posiadam w Kode Juin-tech R1 z Aliexpress. Sprawdzają się bardzo spoko z kalmką Tektro 340. Siła lepsza niż BB7/Spyre, a za komplet dałem mniej niż trzeba wyłożyć na pojedynczego Hylexa. Mam na tym ze 2k km przejechane, jak na razie bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szanowni, wejściówka na SSWC 2024 jest do wzięcia, Konkubina ziomeczka @Kreick się rozmyśliła - ktoś coś? 
Koszt to 60 ojro, w tym jest zakwaterowanie na polu namiotowym w terminie 15-18.08. 
Wrażenia z obcowania przez cztery dni z 350 wariatami z całego świata - bezcenne. 

W razie zainteresowania zapraszam na PW, do mnie lub do kolegi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pochwalony. Czy ktoś byłby zainteresowany nabyciem różowej Kony Unit w rozmiarze S? Stan jak z fabryki, barely ridden, itd. Specyfikacja fabryczna poza podmianą korby na normalna Deorkę (fabryczna to FSA z problematyczną wymianą zębatki).image.thumb.png.93621bb218516cf8baf24b8f437bfaa7.png

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ktoś chętny na łikend singlowania w światowym gronie, jak wyżej w poście @akkwlsk?  Jeszcze jedna wejściówka do wzięcia, potencjalnie z miejscem w tę i nazad w moim powozie.  
 

Dety na PW lub w wątku singlowym 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie ham tylnego nie lubi się z mechanikiem , lepiej poszukać hydraulika bo się pancerz z rdzą i brudem po deszczu pozatyka, taka jest mokra optyka. Opony  szerokie włochatej łydki nie  wydepilują, lajkra tyłka nie opina, także nie mówmy o amore zaszczupłej miłości gdy nadmiar toczy się krągłości. Och na takie grubaski trzeba więcej mieć zapału,  bochodzą pomału. 😜  Rubensy dobrze jadą przez krzakensy i malinowe chruśniaki, komfort jest niebylejaki , duże jest dobreimage.png.3b73213182b6dff1329d63933e4dc206.png

Edytowane przez itr
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@rambolbambol

Do projektu ramy i tego co chcę w nią włożyć zbierałem się chyba z półtora roku. W końcu pod koniec zeszłego roku pomysł się wyklarował i rozpoczęła się wymiana e-meili z Karambą.  Trochę to wszystko trwało ale warto było poczekać. Jest jeden błąd projektowy, którego więcej nie powtórzę a na pewno zrobię to inaczej [wpuszczane pancerze - zło straszne]. Większość części jak koła, napęd i kierownica czekała na ramę od dłuższego czasu :). 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss,

Jest sobie taki pan, nazwijmy go Pan O.  Pan O. jest spoiwem zrzeszającym grupę znajomych, rzucającym pierwsze hasła typu: "pora na kajaki, robimy spływ" albo "na rowerze dawno nie siedziałem, wsiadamy i jedziemy".  Otóż Pan O. powiedział właśnie, że by się karnął po mojej okolicy.  Zatem spotykamy się w zanastępny łikend (5-6 paź.) na rajzę po Pojezierzu Drawskim, trasa jeszcze nie zgiepeiksowana ale nocleg z soboty na niedzielę przyklepałem w stanicy Drawnik.  Można tam nabuzować w dwóch kominkach, zamknąć okiennice i peklować się na dechy pod psiwór.  Jest prąd, zatem zmarźluchy mogą zabrać farelkę, a elektryczni ładowarki do rowerów :D  No właśnie, z reguły spotykaliśmy się o tej porze roku "na stalowo" ale Pan O. dzielnie się opiera i jeździ glinem, zatem wątek mityngu wisi w różnokołowym a nie stalowym.  
A więc - kto ma czas, siłę, wolę i ochotę przyjechać w okolice Drawna w pierwszy paździochowy łikend?  Tak, wiem, że czasu do namysłu jest za wiele.  Logistyka: można dojechać autem do mnie i porzucić blachę na ogródku albo tramwajem zjechać do Choszczna / Gryfina / Kalisza Pomorskiego skąd Cię odbiorę ja, @Sobek82 lub sobie podjedziesz.  Koszt wynajęcia budy to 350zł płatne do DPN, już jest osiem osób pewnych, więc koszt się ładnie rozkłada.  Transport gratów na wieczór ogarnę, nie ma potrzeby tachać wszystkkiego przez cały dzień.  Plan na sobotę jest minimum 50km, oczywiście bez spiny tempo najwolniejszego w peletonie, niedziela wedle widzimisię, ale jakąś pętelkę też się uda zawiązać zależnie od pory powrotu zrzeszonych.  Raczej opony MTB, na grawelowych się da ale frajdy za wiele z tego może nie być.  


@Sobek82 może jeszcze coś od siebie doda, Doda niech milczy, taguj ludzi, masz chyba kapownik w ZFORze a ja mam krótką pamięć ;) 

@rambolbambol @RafalxM @itr @Greg1 @marcesco @CoolBreezeOne @Tomek21001 @akkwlsk @Kreick @3143k4r2 @MikeSkywalker @Chleje24na7 

IMG-6955.jpg

IMG_6959.jpeg

Edytowane przez kazafaza
  • +1 pomógł 6
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...