Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

chmm no na pewno jest modny, i ma kolor dla Ciebie lekko sentimental,, ale ładna to jest królewska klasyka  albo szalona wizja projektanta, a nie pomieszanie zmysłów w mikserze stylów, moim zdaniem pachnie dekatlonem... Korba fatal anal i elektrorzutka fuj, brakuje sinika i lakieru z ogniwami słonecznymi , oraz smarfona zintegrowanego z mostkiem :D  Wideł skrócona optycznie szeroka główka ramy paskudne haki jak z zestawu lego..... czy ratuję Ci nerkę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli kilka osób używa w swoich gravelach i tym podobnych sprzętach opony WTB Nano. 

 

Czy nie znikają zbyt szybko na asfalcie? Bo to że w terenie są świetne już doczytałem, ale jednak większość kilometrów na wycieczkach zajmuje asfaltowy dojazd do lasu czy szutru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Lubicie tu takie pokraki z baranem na grubych kołach to mata ;)

https://www.flickr.com/photos/clockworkbikes/sets/72157632468109162/

14192162301_94816f30bb_b.jpg

 

14105186113_f3477f16ec_c.jpg

 

 

p.s. Pany, jak takie ardenty trzymają bocznie i czyszczą się z błota?

Miałem kupować do 29era michelin wild grip'r bo je znam i mi pasują ale zakochałem się w wyglądzie ardentów z jasnym bokiem :)

Jeździł ktoś może na jednych i drugich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Na szczęście się nie znam ;) Wiele rzeczy mi się podoba w tym rowerze, wykonanie pod moje gusta jak najbardziej, ale takich grubasów w baranku nie zniese :D

 

Ardent i błoto?

Słaby pomysł... Chyba, że masz mniej gliniste błoto w okolicy...

Demet... W internetach piszą raz ta, raz siak, jak to zwykle.

Błoto na wsi mam chyba jeszcze bardziej gliniaste.

Podumam jeszcze. Wygląd wyglądem, ale trakcja ważniejsza niż atrakcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardenty nieźle się czyszczą ze "zwykłego" błota - leśno-nizinnego i miejskiego - ale już nie z lepkiej mierzwy jak na zdj. Ivana.

Ciekaw jestem czy są jakieś, które szybko zrzucają takie gluty?

Poza tym trzymają się dobrze podłoża i są dość szybkie w średniotrudnym terenie, tudzież dudnią miarowo na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

heheh wyprzedziłeś mnie o dwa ostatnie włosy na łbie :)
15591257_1423953680983104_15075491238911
ja tam wolę to foto, bo z profilu.. łeeeee 
( jak rzadko u eNeSa ten rower jest po prostu brzydki... a wideł?? )


ps: 2,2" ale w 29" czy przypadkiem 650b, bo ja o takich zakusach jakiś czas temu podsłuchałem z tzw "wiarygodnego źródła" ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja tam wolę to foto, bo z profilu..

 

A ja wole brunetki choć blondynki też się zdarzały. O kolorach jak baby tu gadamy :-) Fajnie że w Polsce się coś ruszyło. I to od NSa a nie Krossa czy Rometa. Co dziwne, a mnie cieszy bo to na moim podwórku się dzieje i kolega Bodzio podwójny mistrz Polski śmiga na tym bajku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No nie, rama z wygięciem odwołuje się bezpośrednio do ścigania CX, jednym się to spodoba, innym nie. Ważne, że na ramieniu dobrze leży.
Ale zakładając, że rower połknie duże koła (czytaj nada się w teren) czyli ma znamiona wszędołazu to można by podpiąć torby.. No i w sumie powinienem się cieszyć, bo o takim kształcie nikt chyba seryjnie nie robi... (i dlatego ten NS nie podobie się mnie po raz drugi - za ten karbął garb). 
Widelca nawet nie komentuję, chyba tylko Luaf go przebija brzydotą...(no i skomentowałem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...